LOADING ...

Keltai iš Lerviko uosto

Lerviko mieste yra du keltai: vienas iš jų yra žvejybinis, kitas – skirtas keltas. Iš žvejybinio uosto yra gabenama žuvininkystės produkcija, tuo tarpu į keltų terminalą atvyksta keleiviai laivai. pastarasis uostas svarbus susiekimo taškas, ypač palengvinantis Škotijos gyventojų ir šios šalies svečių keliavimą.

Nors nėra tikslių duomenų, kuomet buvo įsteigtas šis uostas, yra išlikusi informacija apie tai, kad jis ne kartą buvo rekonstruotas, todėl tik galime daryti išvadą, kad dabartinė uosto išvaizda gerokai skiriasi. Šiandien Lerviko uostas yra vienas svarbiausių taškų – ne tik todėl, jog suteikia galimybę patogiai keliauti, bet ir garantuoja darbo vietas šio miesto gyventojams.


keltai iš Lerviko Uosto.jpg


Keltai į ir iš Lerviko

Vienas iš reisų, kuris yra vykdomas iš ir į šį uostą, yra Lervikas – Aberdynas. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad planuojantys vykti šiuo maršrutu savo kelionę turėtų pradėti planuoti iš anksto. Viena aišku – jūsų laukianti  kelionė šiuo maršrutu yra iš tiesų išmintingas pasirinkimas,  kadangi turi labai daug privalumų. Priklausomai nuo to, kokie yra jūsų, kaip keliautojo lūkesčiai, priklausys ir tai, kokie šios kelionės privalumai jums atrodys patys svarbiausi, tačiau jų sąrašas iš tiesų yra ilgas ir įspūdingas: kelionė keltu į ir iš Lerviko suteiks galimybę taupyti savo laiką ir pinigus, o svarbiausia –sveikatą: vietoje, kad ilgas valandas vairuotumėte automobilyje ar  sėdėtumėte nepatogioje   jo kėdėje,  plaukdami keltu jūs galėsite patogiai ilsėtis ir pramogauti.

Lerviko uostas

Adresas: Lervikas, Shetland ZE1 0LL, Jungtinė Karalystė

Tel: 44 1595 692991

GPS koordinatės: 60.155155 -1.143400

Į Lerviko keltų terminalą patogu nuvykti autobusu:

Į Lerviko autobusų stotį iš įvairių šalies vietovių vyksta autobusai. Jais patogu atvykti į stotį, nuo kurios iki keltų terminalo yra vos keliolika minučių kelio. Belieka tik pridurti, kad išvykimo laikus galite sužinoti internete iš anksto.

Į Lerviko keltų terminalą patogu nuvykti taksi:

Lerkviko keltų terminalas yra įsikūręs už 2 mylių nuo miesto centro. Taigi, jei kelionės dieną jau svečiuojatės Lerviko miesto centre ar jo prieigose, tereikia išsikviesti taksi ir lengvai pasieksite keltų terminalą.