LOADING ...

Keltai iš Liepojos uosto

Neužšąlantis Liepojos jūrų uostas yra trečias pagal dydį Latvijos uostas. Jame didžiausias dėmesys skiriamas eksportui ir tranzito paslaugoms. Nuo 2008 metų veikia keltas, kuriuo reguliariai gabenami keleiviai ir kroviniai. Liepoja turi keleivių keltų jungtis su Vokietija ir Norvegija.

Liepoja – trečias pagal dydį miestas Latvijoje. Visai netoli nuo Lietuvos esantis kurortas traukia keliautojus dėl turtingo istorijos paveldo, balto smėlio paplūdimių ir įdomių architektūros paminklų. Būtina aplankyti Šv. Nikolajaus stačiatikių Jūros cerkvę, pasivaikščioti Latvijos muzikantų garbės alėja, įsigyti suvenyrą amatininkų namuose. Taip pat įspūdžių gausite sudalyvaudami teatralizuotoje ekskursijoje po karinį uosto miestelį, kuris pastatytas carinės Rusijos valdymo laikotarpiu, tačiau šiuo metu nėra naudojamas.


Keltai iš Liepojos keltų uosto.jpg


Keltai į ir iš Liepojos

Liepoją jungia Stena line keltų linija su Travemunde, Vokietijoje. Keltai iš Liepojos į Travemunde ir iš Travemunde uosto į Liepoją išplaukia du kartus per savaitę. Šiuo maršrutu plaukia du Stena line keltai. Modernieji – „Urd” ir „Ask”.

Nors kelionė trunka ilgiau nei parą, keltuose tikrai nereiks kovoti su nuoboduliu. Laive galėsite leistis į kulinarinę kelionę po įvairių šalių pasaulio virtuves, paskanauti gėrimais, pailsėti erdviose kajutėse. Jus aptarnaus malonus ir profesionalus personalas. Ko daugiau reikia maloniam poilsiui?

Liepojos uostas

Adresas: Brīvostas iela 14a, LV-3405, Liepoja, Latvija. 

GPS koordinatės: 56.5292309, 20.9984457 

Lengviausia pasiekti Liepojos uosto terminalą keliaujant savo transportu: dviračiu, motociklu ar automobiliu, tačiau galima nuvykti viešuoju transportu.  

Į Liepojos keltų terminalą patogu nuvykti automobiliu:

Keliaujantiems iš Rygos  (Greitkeliu A9 ) tereikia sekti kelio ženklus. Šalia terminalo yra automobilių stovėjimo aikštelė. 

  • Į Liepojos keltų terminalą galima nuvykti autobusu:
  • Jei jūs pasiekėte Liepoją autobusu, pereikite „Pedestrian" tiltą ir eikite tolyn „Meza" gatve, kol pasieksite „Silku" gatvės sankryžą. Keliaukite iki „Silku" gatvės pabaigos, pasieksite „Brivostas" gatvę, pereikite geležinkelį ir pasukite kairėn. Kelionė užtruks apie 25-30 minučių.

  • Galite važiuoti miesto autobusais. Tuomet Jums reiktų įlipti į autobusą Nr. 10 ar 11 ir išlipti stotelėje pavadinimu „Silku Street". Pereikite sankryžą ir eikite iki gatvės pabaigos. Kuomet pasieksite „Brivostas" gatvę, pereikite geležinkelį  ir pasukite kairėn.