LOADING ...

Keltai iš Limingtono uosto

Nors nėra pateikta tikslių duomenų, kuomet buvo įkurtas šis uostas, spėjama, kad tai įvyko jau labai seniai, o  jo atsiradimo priežastimi tapo būtinybė užtikrinti puikų susiekimą. Taigi, jau ne vienerius metus iš šio uosto yra vykdomi maršrutai įvairiomis kryptimis, kurie gerokai palengvina vietinių gyventojų keliavimą, be to, uostas neša nemažas pajamas miesteliui. Tiesa, reikia pastebėti ir tai, jog uosto teikiamas judėjimas nėra vienintelė susisiekimo galimybė – Limingtone yra puikiai išvystytas ir susiekimas autobusais, traukiniais, o geros kokybės keliai skatina kuo daugiau keliauti nuosavomis transporto priemonėmis.

Tiesa, šis miestelis  garsus ne tik savo uostu, kuris turi vaizdingas krantines, bet ir regatomis. Visi regatų sporto gerbėjai traukia į uosto prieigas. Būtent čia bent kartą per metus, esant palankioms oro sąlygoms, yra surengiamas regatų festivalis bei varžybos. Dėl šių renginių į Limingtoną atvyksta ir aplinkinių miestelių gyventojai.


keltai is Limingtono uosto.jpg


Keltai į ir iš Lymingtoną

Kiekvienam keliautojui, kuris nori vykti į šį miestą, yra būtina žinoti, kokia transporto priemone bus keliaujama. Na,  o nusivilti tikrai neteks, kadangi į šį uosto miestą yra keliaujama vienu iš dviejų modernių keltų, tad galite būti tikri, kad kelionė bus patogi ir saugi. Na, o nedidelis atstumas, kurį reikia įveikti bei puikios techninės garantuoja ir dar vieną šios kelionės privalumą, kuris tikrai patiks visiems keliautojams – kelionė truks tik daugiau nei 40 minučių.

Limingtono uostas

Adresas: Undershore Rd, Lymington SO41 5SB, Jungtinė Karalystė

Tel: +44 333 999 7333

GPS koordinatės: 50.760476 -1.532596

Į Limingtono keltų terminalą patogu nuvykti taksi:

Kadangi Limingtonas nėra mažas miestelis, distancijos čia tai pat nemenkos, tad net ir tuo atveju, jei esamu momentu jau svečiuojatės Limingtono centre, tačiau su savimi turite nemenką bagažą, patogiausia į keltų terminalą bus atvykti taksi automobiliu. Tiesą, paslaugą galima užsisakyti iš anksto.

Į Limingtono keltų terminalą patogu nuvykti nuosavu automobiliu:

Dar viena galimybė pasiekti šio miesto keltų terminalą, yra kelionė nuosavu automobiliu. Tiesa, kelionę būtina iš anksto tinkamai suplanuoti.

Į Limingtono keltų terminalą patogu nuvykti autobusu:

Iš įvairių vietovių į šį miestą vyksta autobusai.