LOADING ...

Keltai iš Liverpulio uosto

Šiaurės vakarų Anglijos Liverpulio uostas yra strategiškai patogioje jūrinės prekybos vietoje, ir tai neabejotinai prisidėjo prie uostamiesčio plėtros. Uoste plečiamas terminalų tinklas. Šiandien, tai antras pagal svarbą jūrų uostas šalyje, besiorientuojantis į krovinių gabenimą.

Liverpulis – neabejotinai asocijuojasi su garsiąja “The Beatles” grupe, tačiau ir iki jų pasaulinės šlovės Liverpulis buvo kultūros centras, kuriame gyveno ir dirbo garsiausi menininkai bei muzikantai. Liverpulio Anglikonų katedra iškilusi 1904 metais, iki šiol yra didžiausia anglikonų katedra Didžiojoje britanijoje, ir penkta pagal dydį planetoje. Todėl – yra įtraukta į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą. Liverpulis Guineso rekordų knygoje yra tituluojamas kaip populiariosios (POP) kultūros sostinė. Turistai lyg bitės zuja legendinės „The Beatles“ istorijos muziejuje, o taip pat miestas garsėja net dvejomis futbolo komandomis ir triukšmingais futbolo sirgaliais.


Keltai iš Liverpulio keltų uosto.jpg


Keltai į ir iš Liverpulio

Liverpulį jungia Stena line keltų linija su Belfastu ir Dublinu. Keltai iš Belfasto į Liverpulį ir iš Liverpulio į Belfastą plaukia net kelis kartus per dieną. Patogi kelionė jūra trunka apie aštuonias valandas.

Šiuo maršrutu plaukia du Stena line keltai: Stena Lagan ir Stena Mersey.  Tai patogūs ir jaukūs laivai, kuriuose galėsite pasimėgauti kelione ir pramogomis.

Liverpulio keltų uostas:

Adresas: 12 “Quays” Terminalas,
Bokštų kelias.

GPS koordinatės: 53.399179, -3.022110

Patogiausia Liverpulio keltų uostą pasiekti viešuoju transportu bei automobiliu.

Į Liverpulio keltų terminalą patogu nuvykti automobiliu: 


Stena line keltų uostas yra arti pagrindinių magistralinių kelių. Tereikia stebėti ženklus. Atvykus prie terminalo rasite automobilių stovėjimo aikštelę, tačiau čia vietų skaičius ribotas. Todėl jeigu ketinate palikti automobilį rekomenduojame perspėti personalą, kad norėsite ilgalaikio arba trumpalaikio automobilio saugojimo paslaugos.

Į Liverpulio keltų terminalą patogu nuvykti traukiniu:

Geležinkelio stotis yra vos penkiolika minučių pėsčiomis nuo keltų terminalo. Traukinių tvarkaraštį galite rasti čia: http://www.nationalrail.co.uk. Taip pat nuo geležinkelio stoties galima pasinauti keleivių pervežimo paslauga. Stena line autobusas išvyksta iš Hamiltono aikštės. 

Į Liverpulio keltų terminalą patogu nuvykti autobusu: 


Iš kiekvienos Britanijos vietos į Liverpulį galima patekti reguliariai važiuojančiais autobusais. Daugiau informacijos galite rasti čia: http://www.nationalexpress.com/home.aspx