LOADING ...

Keltai iš Malmės uosto

Malmės uostas – patrauklus Švedijos uostas, dėl itin greito ir komfortiško susisiekimo su Danija, Rusija, o taip pat su netoliese esančia Norvegija. Kita vertus, per metus daugiau nei 14,4 mln. tonų apyvartą turintis Malmės uostas orientuojasi į krovinių aptarnavimo sektorių.

Iš Malmės yra keltų linijos į Vokietijos Travemiundę, taip pat Helsinkį, Sankt Peterburgą. Uoste yra du milžiniški krovinių ir vienas krovinių – keleivių keltų priėmimo terminalas. Terminale yra net trys laivų priėmimo krantinės. Jos turi bent po dvi rampas. Malmės uosto infrastruktūra nuolat atnaujinama. Uostas yra netoli miesto centro. Todėl likus kelioms valandoms iki išplaukimo nepraleiskite progos pasivaikščioti miesto centrine aikšte, užeiti į autentišką restoranėlį ir paskanauti tradicinių patiekalų.


Keltai iš Malmės keltų uosto.jpg


Keltai iš ir į Malmę

Malmę jungia „Finnlines” keltų linija su Travemiunde, Vokietijoje. Keltai iš Malmės į Travemiundę ir iš Travemiundės į Malmę plaukia kiekvieną dieną, o kelionė trunka vos devynias valandas. Šiuo maršrutu plaukia šiuolaikiški keltai: Nordlink, Finnpartner, Finntrader.

Keltuose yra gausu pramogų ir poilsio erdvių. Todėl kelionė šiuo maršrutu garantuoja komfortišką kelionę, kurios metu galėsite paskanauti puikių valgių, apsilankyti SPA centre, įsigyti suvenyrų ar pailsėti erdviose kajutėse. 

Malmės uostas:

Adresas: Norra Hamnen, Lappögatan 3B, 211 24 Malmė, Švedija

GPS koordinatės: 55.62943, 13.00892.

Keltų terminalą patogiausia pasiekti viešuoju transportu arba automobiliu.

Į Malmės keltų terminalą patogu nuvykti automobiliu:

Vykstantiems iš šalies Šiaurės keliais E20/E6 reiktų sekti laivo simbolio ženklą ir pasirinkus Västkustvägen kryptį, už trijų kilometrų, žiedinėje sankryžoje, pasirinkti antrą išvažiavimą. Tuomet sekti nuorodas pagal kryptis Renögatan ir Lappögatan. Terminalą išvysite priešais.

Vykstantys keliu Nr. E22 turėtų prie miesto, žiedinėje sankryžoje, pasirinkti antrą išvažiavimą, o tuomet sekti nuorodą Hemsögatan.

Į Malmės keltų terminalą patogu nuvykti autobusu:

Vykstant iš miesto centro įlipkite į autobusą pažymėtą Nr. 35. Juo atvyksite tiesiai iki terminalo. Taip pat galite važiuoti autobusus Nr. 34. Tačiau pasirinkus jį reiktų nepamiršti išlipti sustojime Hemsögatan ir eiti pėsčiomis apie kilometrą iki terminalo pastato (vadovautis nuorodomis).