LOADING ...

Keltai iš Nantalio uosto

Nantalis  – ketvirtas pagal dydį Suomijos uostas, kuris per metus skaičiuoja 7-8 milijonus tonų krovinių apyvartą. Iš jų net 80 proc. skirta užsienio rinkai. Kita vertus, tai vienas iš judriausių Suomijos uostų, kuris per metus priima ir aptarnauja daugiau nei 2000 laivų. Nantalio uostas orientuojasi į birių krovinių pakrovimą/iškrovimą ir keleivinius reisus į Švediją. Todėl tai yra svarbiausias krovinių centras tarp Suomijos ir Skandinavijos.

Nantalio uosto teritorijoje yra begalė suvenyrų krautuvėlių, daugiausiai su Mumių atributika. Juk uostamiestis garsėja kaip Trolių Mumių parko vieta. Taip pat aplink uostą įsikūrusios pramonės gamyklos (naftos perdirbimo, grūdų ir t.t.), kurios ir uostui, o taip pat ir miestui, užtikrina didelius materialinius resursus.

Žiemos metu, prieplaukoje gausu nedidelių laivelių ir katerių. Keliautojai sako, kad šaltuoju sezonu Nantali prieplauka lyg gyvos gamtos sukurta pasaka, o to įrodymas apsnigta prieplauka. Todėl nepraleiskite progos pasivaikščioti po teritoriją.


Keltai iš Nantali keltų uosto.jpg


Keltai ir ir į Nantali

Nantali uostą jungia Finnlines keltų linija su Kapelskaru ir Langanu. Keltai iš Nantali į Kapelskarą ir iš Kapelskaro į Nantali, bei iš Langno į Natali ir iš Natali į Langno uostą išplaukia į dieną net kelis kartus. Šiuo maršrutu plaukia modernūs ir jaukūs Finnlines keltai: Finnclipper ir Finnfellow.

Keltuose tikrai nereiks galvoti kaip kovoti su nuoboduliu. Laivuose galėsite leistis į kulinarinę kelionę po tradicinę skandinavų virtuvę, paskanauti įvairiais gėrimais, atsigaivinti kava ar arbata, pailsėti erdviose ir jaukiose kajutėse. Jus aptarnaus malonus ir profesionalus personalas, o užvis geriausia, kad į kelionę galite pasiimti savo naminį augintinį.

Nantali uostas

Adresas: Satamatie 11, 21100 Naantali, Suomija

GPS koordinatės: 60.4667, 22.0500

Į Nantali keltų terminalą patogu nuvykti automobiliu:

Nantali uostas yra įsikūręs vos 14 km. nuo Turku. Važiuodami nuo didmiesčio Turku pasirinkite kelią Nr. E8. Vėliau, ties 185 sukite į kairę. Toliau sekite 40 / E18 ir pasukite dar kartą į kairę - Nantali uosto pusėn. Mieste stebėkite laivo simbolio ženklus, kurie padės patogiai pasiekti keltą. Netoli terminalo yra automobilių stovėjimo aikštelė.