LOADING ...

Keltai iš Nyneshamno uosto

Nyneshamno uostas patogus dėl tobulai sutvarkytos infrastruktūros ir patogaus susisiekimo su Švedijos sostine. Kojomis palietę žemę Nineshamno uoste, atsiduriate lyg kelių kryžkelėje. Čia Jūs galite pasukti į centrinę ir šiaurinę Norvegijos dalį, už vos penkiasdešimties kilometrų esančią Švedijos sostinę Stokholmą arba rinktis kelią į Vakarų ar Pietų Švediją.

Čia pat esantis Stokholmas, dar vadinamas Šiaurės Venecija - vandenų karaliene - džiugina keliautojus įspūdingais karalių rūmais, riterių bažnyčia (joje nuo XIII a. laidojami Švedijos monarchai) ir populiariausiu Skandinavijoje muziejumi „Vaza“. Jame eksponuojamas didingas - daugiau nei 330 metų jūros dugne pragulėjęs - karališkasis karo laivas.


Keltai iš Nineshamno keltų uosto.jpg


Keltai į ir iš Nyneshamno

Stena line keltų linija jungia Nineshamną su uostu Ventspilyje, Latvijoje. Keltai į Nineshamną ir iš Nyneshamno į Ventspilį išplaukia kiekvieną dieną, o kelionė trunka apie 11 valandų. Šiuo maršrutu plaukia trys Stena line keltai: Ask, Scottish Viking ir Stena Flavia. Tai modernūs keltai, kuriuose įrengtos puikios ir erdvios kajutės. Keltuose taip pat gausu pramogų – barai, restoranai, vaikų žaidimų aikštelės bei parduotuvės. Turbūt, maloniausia kelionės pramoga – galimybė pasimėgauti puikiu jūros vaizdu ir geru oru atvirame denyje.

Nyneshamno  uostas

Nyneshamne yra du terminalai – keleivinis ir krovininis. Uoste keleivių registracija vykdoma Cargo (krovininiame) terminale.

Nineshamno keleivių  Terminalas:

Adresas: Skyttens Hälls väg 10, 149 30 Nyneshamnas, Švedija

GPS koordinatės: 58,54.589, 17.57.446

Į Nyneshamno keltų uostą pateksite automobiliu:

Važiuodami iš Stokholmo į Nineshamną rinkitės 73 greitkelį (apytikslis atstumas 60km). Kelias praeina ties Telia / Nynasvagen kelio pabaiga ir veda tiesiai į terminalą.

Iš Vakarų ar Pietų Švedijos reikėtų rinktis kelią Sodertalje (E4) (apytikslis atstumas 50km). Rinkitės kryptį link Nynasvagen, tuomet pasukę į dešinę privažiuosite keltų terminalą. Jūs taip pat galite važiuoti E4 Haninge ir tada pasirinkti maršrutą 259  iš Haninge į Nynashamną. Tai yra geriausias susisiekimo būdas, bet 20 kilometrų ilgesnis.

Jūs galite keliauti iš Stokholmo į Nyneshamną traukiniu:

 Kelionė užtruktų apie 1 valandą. Jūs turėtumėte išlipti Nyneshamne, terminalą pasieksite po 5 minučių pėsčiomis. 

Į Nyneshamną galite nukeliauti taksi:

Jeigu ketinate pasinaudoti taksi paslaugomis šioje vietovėje, jūs galite gauti daugiau informacijos susisiekę su bendrove “Haninge & Nynäshamn Taxi” AB.Telefonas: +46 8 777 45 00.