LOADING ...

Keltai iš Pembruko uosto

Tik šiek tiek daugiau nei 7 000 gyventojų turintis Velso miestas Pembrukas, turi uostą, iš kurio vykdomi reisai tam tikromis kryptimis. Šiandien Pembruko uostas yra moderni bazė, suteikianti galimybė keliauti turistams vandens transportu. Vis dėlto, nepaisant modernių sprendimų, Pembruko uostas savo išvaizda yra vienas artimiausių natūraliam gamtos kraštovaizdžiui.

Pirminė šio uosto paskirtis buvo įsiteikti galimybę plukdyti pramoninius krovinius, o paslaugos buvo teikiamos ribotą laiką. Šiandien Pembruko uostas veikia 24 valandas per parą, ištisus metus. Tai leidžia ne tik kokybiškai teikti paslaugas, bet ir užtikrinti, kad paslauga bus suteikta reikiamu metu.


Keltai į Pembruką.jpg


Keltai į ir iš Pembruko

Vienas iš jų yra maršrutas Pembrukas – Rosleras, kurį vykdo pasaulyje populiari airių kompanija Irish Ferries. Norintys keliauti būtent šiuo reisu, turėtų iš anksto patikrinti atvykimo ir išvykimo laikus tvarkaraštyje. Keltų bilietus galite įsigyti internetu – tai  puiki galimybė taupyti savo laiką ir pinigus. Tuo atveju, jei planuojate vykti kartu su naminiais gyvūnais, apie tai turėtumėte pranešti rezervacijos metu. Visi papildomi mokesčiai jau yra įskaičiuoti į bilieto kainą. Kelto keleiviai su savimi gali pasiimti reikiamą kiekį rankinio bagažo. Šis per dieną reisas vykdomas du kartus. Tai leidžia kur kas patogiau bei efektyviau keliauti. Keliausite ypač dideliu bei ekonomišku Isle of Inishmore keltu. Jame yra visa infrastruktūra, kurios gali prireikti tam, kad kelionė būtų kokybiška: patogios kajutės, erdvios laukimo salės, parduotuvės, Wi fi interneto ryšys kt.

Pembruko uostas

Adresas: Pembroke Port  The Dockyard  Pembroke Dock Pembrokeshire United Kingdom SA72 6TD

Tel: +44 (0)1646 696631

GPS koordinatės: 51.41 42,  4.57.10

Į Pembroke keltų uostą patogu nuvykti automobiliu:

Dauguma žmonių yra įsitikinę, kad patogiausias būdas atvykt į uostą, yra nuosavas automobilis. Jei ir jūs esate vienas iš tų, kuris galvoja  taip pat, tokiu atveju belieka tik pranešti puikią žinią: į šį uostą yra patogu atvykti nuosavu automobiliu. Tereikia kelionei pasirinkti M4, M5 ar M6 greitkelius.

Į Pembroke keltų uostą galima nuvykti autobusu:

Į šį uostą vyksta keliolika autobusų iš įvairių Anglijos vietovių.