LOADING ...

Keltai iš Plimuto uosto

Uostas yra svarbus Plimutas taškas. Kiekvienais metais šis keltas aptarnauja  šimtus tūkstančių keleivių ir neša didelį pelną. Istoriniai šaltiniai teigia, kad Plymouth miestas  buvo minimas dar bronzos amžiuje, tuo tarpu nėra tikslių duomenų, kuomet atsirado Plymouth uostas. Vis dėlto, yra duomenų apie tai, jog Plymouth uostas ypač sparčiai ėmė gražėti bei didėti pramoninės revoliucijos metu. Būtent jos metu, šis uostas gerokai išplėtė savo teritoriją, pradėtos vykdyti įvairios papildomos veiklos. Tiesa, šis uostas smarkiai nukentėjo Antrojo pasaulinio karo metu, po jo buvo atstatytas.

Šiandien iš šio uosto dideliais kiekiais yra transportuojamas alavas, varis, kalkės, arsenas, molis. Į uostą atplaukia ne tik krovininiai laivai, gabenantys išvardintus produktus, bet ir keleivių pripildyti keltai. Uosto prieigose gausu jaukių kavinaičių, kuriose laiką leisti mėgsta tiek tie, kurie laukia reiso, tiek tie, kurie nori išgerti kavos po ilgo pasivaikščiojimo žavingomis šio uosto pakrantėmis. Taip pat čia raiste nedidelių parduotuvių bei prekyviečių, kuriose galėsite įsigyti mielų pirkinių sau ir savo draugams. Šis uostas tampa kelio pradžia atvykusiems keltu į Angliją  arba tarpine stotele tiems, kurių vyksta į kitas šalis. Bet kuriuo atveju, uosto teikiamos paslaugos labai palengvina keliautojų dalią.


Keltai iš Plimutas Uosto.jpg


Keltai į ir iš Plymouth

Keleiviai yra plukdomi vienu iš trijų modernių keltų. Keltuose yra įrengtos kajutės, restoranai, barai, kavinės, teikiamos įvairios pramogos. Į Plymouth uostą atvyksta daug keleivinių keltų, bene daugiausia dėmesio sulaukia Brittany ferries vykdomas maršrutas.

Plymouth uostas

Adresas: Brittany Ferries Millbay Plymouth Devon PL1 3EW

Tel: +44 (0)330 159 7005

GPS koordinatės:  50.367967,-4.152859

Į Plymouth keltų uostą yra patogu atvykti  pėsčiomis:

Besisvečiuojantys šiame mieste, į keltų uostą patogiai gali atvykti ir pėsčiomis. Tam reikės vos kelių dešimčių minučių.

Į Plymouth keltų uostą patogu atvykti nuosavu automobiliu:

Į Plymouth keltų uostą patogu atvykti nuosavu automobiliu. Kad kelionę būtų lengviau bei patogiau planuoti, pateikiame miestų ir atstumų iki šio uosto, sąrašą: iki Bristol astumas yra 211 km, iki Glasgow astumas yra 782 km, iki Oxford  atstumas yra 330 km.