LOADING ...

Keltai iš Portsmuto uosto

Portsmutas jūrų uostas yra įsikūręs pietinėje Anglijos pakrantėje, dar vadinamas Portsmouth keltų uostu. Į šį uostą atvyksta bei iš jo išvyksta prabanga tviskantys kruiziniai laivai, keleiviniai keltai bei krovininiai laivai. Uostas garsėja puikiai išvystyta laivų pramone. Vaizdingoje pakrantėje rasite daug jaukių kavinių, restoranų, parduotuvių.  Taigi, jei iki išvykimo turite daug laiko, nuobodžiauti tikrai neteks: laiką praleiskite parduotuvėse, kavinėse ar grožėdamiesi nuostabiais vaizdais.

Uoste veikia karinė jūrų bazė. Būtent šis objektas neretai traukia smalsuolių dėmesį. Puikiai išvystyta laivybos pramonė. Tai užtikrina papildomas pajamas miestui bei darbo vietas vietiniams. Būtent laivybos pramonės gaminiai ir sudaro nemažą dalį  iš šio uosto transportuojamų gaminių.


Keltai Is Portsmutą Uosto.jpg


Keltai į ir iš Portsmouth

Prancūzų kompanija Brittany ferries iš šio uosto vykdomo kelionę keltais į Caen. Reisai prašmatniais keltais Normandie arba Mont St Michael vyksta tris kartus per dieną. Dėmesį verta atkreipti, kad gegužės – spalio  laikotarpiui galioja vienas, o spalio – gegužės laikotarpiui – kitas tvarkaraštis, todėl kiekvieną kartą  derėtų patikrinti atvykimo bei išvykimo laikus. Kelionė keltais šiuo reisu trunka 6 valandas. Kelionė moderniais keltais pralėks taip greitai, kad net nepajusite, kaip pralėkė 6 valandos  - galėsite laiką leisti jaukiose kajutėse, laukimo salėse, kino teatre, kavinėje arba restorane, dirbti ar pramogauti naudodamiesi Wi fi interneto ryšiu. Keltai suprojektuoti taip, kad juose yra viskas ko  reikia ne tik patogiai kelionei, bet ir maloniam laisvo laiko praleidimui.

Porthsmouth uostas

Adresas: Wharf Road Portsmouth Hants PO2 8RU Tel: 0330 159 7003

GPS koordinatės: 50.811823,-1.088367

Į Porthsmouth keltų uostą galite nuvykti nuosavu automobiliu:

Kelionė į uostą bus greita ir patogi tuo atveju, jei vyksite nuosavu automobiliu. Jei vykstate iš Londono, rinkitės M3 arba A3 greitkelį; jei vykstate iš Bristol, rinkitės A36 greitkelį;

Į Porthmousth keltų uostą galite nuvykti traukiniu:

Kelionė traukiniu iš Londono į šį uostą užtruks 85 minutes.

Į Porthsmouth keltų uostą galite nuvykti pėsčiomis:

Jei esate apsistoję Porthsmouth miesto centre, kelionė pėsčiomis į šio miesto uostą užtruks vos 20 minučių.