LOADING ...

Keltai iš Pulo uosto

Pulo uostas yra pietinėje Anglijos dalyje, La Manšo sąsiauryje, garsėja puikiais vaizdais ir pritraukia labai daug turistų kiekvienais metais. Teigiama, kad pirmieji gyventojai šio miesto uosto teritorijoje apsigyveno  prieš daugiau nei 2000 metų. Šiandien, pagal plotą bei investuotus pinigus, šis uostas užima 4 vietą pasaulyje. Uostas yra nutolęs 119 km nuo Bristol, 235 km nuo Cardiff, 179 km nuo London.

Pulo miestas yra garsus puikiai išvystyta mašinų pramone. Būtent mašinų pramonės gaminiai ir sudaro didelę dalį visų krovinių, kurie išvyksta iš  šio uosto. Įdomu tai, jog šalia šio keltų uosto yra net 9 salos. Visos kartu sudaro puikų vaizdą, kuriuo gali grožėtis  uosto lankytojai bei asmenys, plaukiantys keltu. Uosto krantas sudaro turtingą kraštovaizdį: vienas paviršius keičia, augalų – dešimtys rūšys. Tokia turtinga uosto augalija bei paviršių įvairovė susiformavo todėl, kad per daugybę metų uosto krantas buvo veikiamas daugybės įvairių veiksnių. Erozija, klimato kaita, jūros vanduo, temperatūrų skirtumai  - būtent dėl šių veiksnių galima džiaugtis dabartiniu uosto krantu.


Keltai iš Pulo Uosto.jpg


Keltai į ir iš Poole

Iš šio uosto keltų kompanija Brittany ferries vykdo reisus maršrutu Poole – Cherbourg. Maždaug 4 valandas trunkanti kelionė yra puikus  pasirinkimas tiems, kurie ieško būdų, kaip iš Anglijos nuvykti į Prancūziją. Maršrutu plaukiantys asmenys keliauja moderniu, maitinimą ir pramogų galinčiu pasiūlyti The Barfleur keltu.

Pulo Uostas  

Adresas: Brittany Ferries, New Harbour Road, Poole Dorset  BH15 4AJ

GPS koordinatės: 50.710373, -1.989751

Tel: 0330 159 7004

Į Poole keltų uostą patogu nuvykti automobiliu:

Iš įvairių vietovių į Poole keltų uostą yra patogu atvykti nuosavu automobiliu. Štai, pavyzdžiui, jeiį Poole keltų uostą vyksite nuosavu automobiliu vyksite iš Bristol, vykite A350 greitkeliu, jei į  uostų keltą vykstate iš Dorchester arba Exeter, vykite A35 greitkeliu.

Į Poole keltų uostą patogu nuvykti pėsčiomis:

Jei šiuo metu svečiuojatės Poole mieste, uostą patogu pasiekti ir pėsčiomis. Kelionė iš Poole miesto centro į uostą truks vos keliolika minučių, tereikia sekti kelio nuorodas.