LOADING ...

Keltai iš Putgardeno uosto

Pugardeno uostas šaltojo karo metu tapo laikina ir puikia alternatyva Gedserio uostui, likusiam už geležinės uždangos. Todėl 1961 metais buvo pastatytas didelis terminalas, kuris aptarnavo keleivinius keltus, plaukiančius į Skandinaviją. Perkėla atidaryta 1963 metais ir nuo tada palaiko keltų jungtis tarp Vokietijos, Danijos, ir k.t. Kritus geležinei uždangai 1989 m. uosto reikšmė sumenko. Visgi, 2007 metais terminalas - modernizuotas.

Uostas teikia keleivių pervežimo paslaugas. Šis uostas itin populiarus susisiekimo elementas keliaujantiems link Hamburgo, o taip pat turistams, kurie pasirinko vienos ar kelių dienų išvyką po gražias Putgardeno apylinkes, žavingas pakrantes, kaimelio centrinę aikštę, jaukius ir nedidelius ežerėlius.

Uostamiestyje būtinai aplankykite koplyčią, pakilkite į apžvalgos bokštą ir pasigrožėkite miestelio apylinkių panorama, bei užeikite į vietos restoranėlį paragauti regiono tradicinių skanėstų.


Keltai iš Puttgarden Uosto.jpg


Keltai į ir iš Putgardeno

Putgardeną jungia „Scandlines” operatoriaus keltų linija su Rodby (Danijoje). Keltai iš Rodby į Putgardeną ir iš Putgardeno į Rodby plaukia du kartus per valandą, o kelionė trunka kiek daugiau nei 40 min.  

Šiuo maršrutu plaukia net penki puikūs „Scandlines” keltai: Deutschland, Prinsesse Benedikte, Schleswig-Holstein, Prins Richard, Holger Danske. Kelionė šiais jūros gražuoliais padovanos daug puikių įspūdžių ir malonių prisiminimų. Keltuose veikia jaukūs restoranai ir kavinės, o taip pat yra vaikų žaidimų aikštelės, konferencijų salės, parduotuvės, ir kiti patogumai, būtini nepakartojamai kelionei.

Putgardeno uostas

Adresas: Puttgarden Fährhafen, Fehmarn, 23769, Vokietija.

GPS koordinatės: 54.5045° / 11.2285°

Į Putgardeno uostą patogu nuvykti viešuoju ir nuosavu transportu.

Į Putgardeno keltų uosto terminalą patogu vykti automobiliu:

Keliaudami iš Hamburgo pasirinkite A1 kelią, o vėliau tęskite kelionę E47 (B207), kuriuo nuvyksite tiesiai į keltų terminalą. Taip pat vykstant iš Kylio pasirinkite Putgardeno kryptį. Mieste vadovaukite nurodomaisiais ženklais.

Į Putgardeno keltų uosto terminalą patogu vykti traukiniu:

Iš Liubeko ir Hamburgo reguliariai važiuoja traukiniai į Putgardeną. Tikslius atvykimo ir išvykimo laikus rasite tvarkaraštyje. Mieste iki uosto nuo geležinkelio sustojimo galėsite nueiti pėsčiomis vos per kelias minutes. Tereiks stebėti nurodomuosius ženklus.