LOADING ...

Keltai iš Roskofo uosto

Roskofo miestelis, esantis Bretanės regione, turi savo uostą. Šis uostas buvo sukurtas  per dvejus metus: nuo 1970 iki 1972 metų, remiantis Morlaix regiono politinių ir ekonominių subjektų iniciatyva. Į šio uosto statybas buvo investuotos įspūdingos sumos. Vėliau uostas buvo atnaujintas, atsisakyta nebenaudingų sprendimų. Svarbiausia to meto šio uosto paskirtis buvo suteikti sąlygas eksportuoti  čia užaugintas daržoves į kitas šalis. Jau labai seniai šis uostas tapo  bene pačiais svarbiausiais susiekimo vartais į Airiją.

Dar keletas svarbių ir įdomių faktų apie šį uostą: krantinių, kurios yra skirtos žvejybai, bendras ilgis sudaro net 190 metrų, tad erdvės mėgstantiems žvejoti – ypač daug; uosto lankytojų dėmesį prikausto įspūdingo ilgio (120 m ir 90 m) krovininiai laivai; prieplaukoje esantis stotis teikia visas būtinas paslaugas, kurios yra reikalingos keltų keleiviams. Miestelis, kuriame yra įsikūręs šis uostas, gali pasiūlyti viską, ko reikia tam, kad viešnagė šiame miestelyje ar laikas laukiant kelto, būtų malonus ir kokybiškas: jei turite bent kelias laisvas dienas, rinkitės kokybiškas apgyvendinimo bei maitinimo paslaugas, tuo tarpu, jei turite vos kelias laisvas valandas, galite praleisti jas vaikštinėdami po  pakrantės prekyvietes ar leisdami laiką vienoje iš jaukių kavinaičių.


Keltai iš Roskofo Uosto.jpg


Keltai į ir iš Roskofo

Iš šio uosto yra vykdomi reisai į Airiją. Reisus Roskofas  - Rosleras vykdo  visame pasaulyje puikiai žinoma airių kompanija Irish Ferries.  Norintys vykti šiuo maršrutu turėtų patikrinti atvykimo bei išvykimo laikus tvarkaraštyje. Be šios veiklos, šiame uoste yra vykdomos ir kitos veiklos: elektros energijos bei vandens tiekimas, kranų nuoma bei muitinės paslaugos. Iš viso Bretanės regione, kuriame ir yra šis miestelis, yra net 13  uostų, tuo tarpu Roskofo uostas yra vienas geriausiai vertinamų uostų. Keleiviai plaukia moderniu ir prabangiu Oscar Wilde keltu.

Roskofo uostas

Adresas: Gare Maritime Port de Bloscon Roscoff 29680

GPS koordinatės: 48.721784,-3.967001

Tel: 02 98 29 28 13

Į Roskofo keltų uostą patogu nuvykti taksi:

Į šį uostą galite vykti taksi automobiliais. Tokią paslaugą teikia kompanija AB Taxis.

Į Roskofo keltų uostą patogu nuvykti pėsčiomis:

Jei svečiuojatės Roskofe, uostą greitai pasieksite ir pėsčiomis: tam tereikės vos 15 minučių.