LOADING ...

Keltai iš Roslero uosto

Vienas moderniausių uostų Airijos pietryčiuose, kuriame švartuojasi daugelis keleivių ir krovinių keltų iš Velso bei Prancūzijos. Tai yra antras judriausių uostų po Dublino pagal laivų vizitų ir krovinių skaičių, Airijoje. Uostas turi net keturias krantines ir nuolat plečiasi.

Rosleras – tai mažas žvejų kaimelis su keliais prekybos centrais, bankais, viešbučiais, svečių namais, kavinėmis ir restoranais, kurį nuo Airijos sostinės skiria vos dvi valandos kelio. Lankantis šiame uostamiestyje tikrai verta aplankyti Romos imperijos laikų bažnyčią ir 1906 m. rugpjūčio 30 d. atidarytą geležinkėlio stotį. Beje, pirmas ir antras objektas yra mažai pasikeitęs nuo tada kai išvydo dienos šviesą, todėl šie istorijos paminklai dvelkia autentika, legendomis ir tradicijomis. Beje, verta svečiuojantis uostamiestyje užeiti į vietinę užeigą, paragauti tradicinių airiškų patiekalų. 


Keltai iš Rosleras (Rosslare) uosto.jpg


Keltai į ir iš Roslerą

Roslerą su Šerbūru, Prancūzijos uostu jungia Stena line keltų linija. Keltas iš ir į Roslerą išplaukia tris kartus per savaitę, o kelionė trunka aštuoniolika valandų. Šiuo maršrutu plaukia šiuolaikiškas Stena Horizon keltas. Moderniame kelte yra viskas ko gali prireikti smagiai kelionei. Jame rasite parduotuves, restoranus, patogias ir erdves kajutes, bei žaidimų kabarius mažiesiems. Kelte dirba profesionalus ir visuomet pasiruošęs pagelbėti personalas. Taip pat kelte rasite visa parą veikiantį barą, nemokamą Wi-fi interneto ryšį, įvairų šalių virtuvės patiekalų.

Roselero uostas

Adresas: Stena Line Freight, The Ferry Terminal, Rosslare Harbour, Wexford, Airija.

GPS koordinatės: platuma - 52.251668, ilguma - -6.336032.

Į Roslero keltų uostą galima nuvykti automobiliu:

Uosto automobilių stovėjimo aikštelėje vienu metu gali būti saugojami 350 automobilių. Iš Dublino galima atvykti per 2 val. 20 min., visa laiką važiuojant keliu Nr. N25.

Savaitę, uosto teritorijoje, palikti patikimai saugomą transporto priemonę galima vos už 25 Eur.

Į Roslero  keltų uostą patogu nuvykti autobusu:

Autobusu galima atvykti tiesiai prie pat įėjimo įterminalą. Autobusai važiuoja į ir iš Wexford, Dublino, Korko ir Waterford.

Į Roslero (Rosslare) keltų uostą galima nuvykti traukiniu:

Iš Dublino traukiniai atvyksta kiekvieną dieną. Nuo traukinių stoties uosto keleivių terminalą be vargo pasieksite per penkiolika minučių.

Terminalo pastate yra  kavinė su keliomis parduotuvėmis, keltų bendrovės patalpos, automobilių nuoma, savitarnos Bagažo skyriai.