LOADING ...

Keltai iš Roterdamo uosto

Šio uosto egzistavimas gerokai palengvina žmonių, gyvenančių Olandijoje bei norinčių pasiekti kitas Europos šalies, pasirinkimą: iš šio uosto yra  vykdomi reisai įvairiomis krytimis. Tai suteikia galimybę saugiai pasiekti nemažą dalį Europos šalių. Maža to, būtent šio miesto uostas yra didžiausias uostas Europoje, tad vaidina svarbų vaidmenį ne tik keliaujančių žmonių atžvilgiu, bet ir yra svarbus visai šaliai: uostas sukūrė daug darbo vietų Roterdamo ir aplinkinių vietovių gyventojams.

Vis dėlto, šio miesto uostas yra ypatingas dėl kitos priežasties: tai – didžiausias keltų uostas Europoje. Būtent todėl į šį uostą atplaukia daugiausia kruizinių bei krovininių laivų, keleivinių keltų. Savaime suprantama, šis uostas pirmauja ir pagal aptarnautų žmonių skaičių. Uostas neša milijonines metines pajamas ir yra sukūręs šimtus darbo vietų. Kadangi tai –didžiausias keltų uostas, dauguma žmonių yra linkę manyti, kad jis nėra puikios išvaizdos, kadangi svarbiausias siekis- aptarnauti tokį didelį srautą keltų, laivų bei žmonių. Tačiau tai – netiesa, kadangi šio miesto keltų uostas atrodo ypač dekoratyviai, yra modernus ir savo išvaizda stebina ne vieną. Papildomo žavesio prideda ir nuostabus šio miesto peizažas.


Keltai iš Roterdamo Uosto.jpg


Keltai į ir iš Roterdamo

Vienas maršrutų, kuris yra vykdomas šiame uoste, Roterdamo – Hull. Kaip didžiausias Europos uostas, Rotterdam džiugina ir dar viena svarbia detale: šiuo maršrutu galima keliauti kiekvieną. Belieka tik įsivaizduoti, kaip ženkliai tai palengvina keliautojų dalią – jums nereikės laukti, kol turėsite galimybę iš Olandijos patekti į Angliją (ar atvirkščiai), tai galite padaryti bet kurią dieną. Šis reisas yra vykdomas vėlai vakare, o kelionė trunka maždaug 10 valandų, todėl turėsite daug puikaus laiko poilsio.

Roterdamo uostas:

Adresas: P&O Ferries Beneluxhaven Luxemburgweg 2 Havennummer 5805 3198 LG Europoort (Rotterdam) Netherlands

Tel: +31 (0) 181 255300

Fax: +31 (0) 181 255217

GPS koordinatės: 51.943823 4.132001

Į Roterdamo keltų uostą yra patogu atvykti nuosavu automobiliu:

Iš įvairių šalies vietovių  į uostą patogiai bei greitai atvyksite nuosavu automobiliu. Viskas, ką tereikia padaryti – pasirinkti tinkamą maršrutą. Šiam tikslui galite pasitelkti specialias kelionių planavimo programėles.