LOADING ...

Keltai iš Rygos uosto

Laisvasis Baltijos jūros uostas, įsikūręs Rygos įlankoje. Jis, kasmet, aptarnauja daugiau nei keturis tūkstančius laivų, o terminalo krovos pajėgumas siekia 45 mln. tonų per metus. Pagrindiniai kroviniai yra: metalas, nafta, cheminės trąšos, anglis, maisto produktai ir mediena. Puikiai išvystyta infrastruktūra leidžia uostą priskirti prie itin patogių keleivinių keltų uostų. Kita vertus, jame dirba net 35 laivybos agentūros.

Ryga – Latvijos pasididžiavimas, kurios kas trečias gyventojas nenorėtų gyventi niekur kitur ir prisipažįsta mylintis savo sostinę. Tai XIII amžiuje iškilęs miestas, kurio senamiestis, šiandien, yra įtrauktas į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą.

Uostamiestis žavi savo išskirtine architektūra. Lankantis Rygoje nepraleiskite progos pasivaikščioti senamiesčio gatvelėmis, pakilti į Švento Petro bažnyčios bokštą ir nuo jo pasigrožėti Rygos panorama.

Turistai kviečiami į gildijos namus ir Kino filmų muziejų, o taip pat į Rygoje esantį zoologijos sodą. Net keturiasdešimt rūšių šio sodo gyventojų yra įtraukti į Raudonąją knygą.


Keltai iš Rygos keltų uosto.jpg


Keltai iš ir į Rygą

Rygą jungia „Tallink” keltų linija su Stokholmu, Švedijoje. Keltai iš Rygos į Stokholmą ir iš Stokholmo į Rygą plaukia kas antrą dieną. Šiuo maršrutu plaukia itin modernus keltas „Isabelle”.

Kelte yra gausu pramogų. Jūs galėsite ne tik patogiai pailsėti erdviose kajutėse, tačiau ir paragauti gurmaniškų patiekalų, bei pašėlti visą parą veikiančioje šokių salėje, pažaisti video žaidimų ar padirbėti konferencijų salėje.

Kol vaikai linksmai žaidžia vaikų žaidimų kambaryje, Jūs galite ramiai apsipirkti arba atsipalaiduoti SPA centre.

Keltas „Isabelle” yra sukurtas lyg visas paslaugų ir pramogų kompleksas tam, kad kelionė juo padovanotų nepakartojamų įspūdžių.

Rygos uostas:

Adresas: Eksporta iela 3a, Ryga;

GPS koordinatės: N 56° 57.32´, E 24° 5.40

Keltų terminalą patogiausia pasiekti viešuoju transportu arba automobiliu. 

Į Rygos keltų terminalą patogu nuvykti tramvajumi:

Vykstant iš miesto centro reiktų stotelėje „Nacionala Opera” įlipti į tramvajų pažymėtą numeriu: 5, 6, 7 arba 9, ir vykti iki stotelės „Kronvalda”.

Į Rygos keltų terminalą patogu nuvykti automobiliu:

Dar neprivažiavus miesto reiktų sekti nurodomuosius ženklus. Pasukti ties nuorodą į keleivių terminalą. Priešais terminalą yra automobilių saugojimo aikštelė.