LOADING ...

Keltai iš Sandefjordo uosto

Sandefjordo uostas gana netradicinis keleivinis, o taip pat žvejybinis, uostas. Čia saugų prieglobstį nuo audrų suranda įvairiausių dydžių laivai (nuo mažiausių valtelių) iki didžiausių kruizinių laivų.

Rytų Norvegijos Sandefjordo uostas buvo įkurtas dar XIX amžiaus antroje pusėje. Jis buvo garsus ir toks liko iki šiol dėl savo gydyklų ir strategiškai patogios padėties. 1880 metais netoli uosto buvo rastas vikingų laivas. Jis, šiuo metu, yra saugomas Oslo vikingų laivų muziejaus ekspozicijoje. Iki 1920 metų iš uosto vykdavo banginių medžioklės ekspedicijos. Tuo metu uosto direkcijai priklausė net penkiolika laivų statyklų.

Sandefjordas pagal gyventojų skaičių yra viena didžiausių savivaldybių. Nenuostabu, juk uosto krantinės ir turtinga miesto istorija, kasmet pritraukia tūkstančius turistų bei keliautojų. Keliaudami Sandefjordo uostamiestyje leiskitės į žygį dviračiais apylinkėse, paklaidžiokite pakrantėse.


Keltai is Sandefjordas Uosto.jpg


Keltu iš ir į Sandefjord

Keltai į Sandefjordo uostą plaukia iš Stromstadą ir į Stromstadą iš Sandefjordo plaukia net kelis kartus per dieną. Šią keltų liniją aptarnauja Color Line kompanija. Maršrutu plaukia du jaukūs laivai: Bohus ir Color Viking. Kelionė jais užtikrina malonius įspūdžius ir dovanoja jaukių akimirkų prisiminimus.

Sandefjordo uostas

Adresas: Color Line AS, Tollbugate 5, 3210 Sandefjord, Norvegija

GPS koordinatės: 59.126945 10.228017

Į Sandefjord uostą patogu vykti viešuoju ir asmeniniu transportu

Į Sandefjordo keltų uostą galima nuvykti automobiliu:

Geriausia į miestą patekti laikantis kelio E18. Terminalas yra netoli viešbučio „Rico”. Bilietų patikrinimas vyksta tiesiai prie molo. Prie terminalo ir viešbučio yra mokama automobilių stovėjimo aikštelė.

Į Sandefjordo keltų uostą galima nuvykti traukiniu:

Į ir iš Sandefjord iš Oslo reguliariai važiuoja traukiniai. Traukinių stotis yra maždaug dešimt minučių einant vidutiniu greičiu nuo terminalo. Rekomenduojama suderinti traukinio ir kelto išvykimo tvarkaraščius.

Į Sandefjordo keltų uostą galima nuvykti autobusu:

Į ir iš Sandefjordo iš(į) Oslo reguliariai važiuoja autobusai. Centrinė autobusų stotį pasiekti galima per dešimt minučių vidutiniu greičiu einant pėsčiomis. Nuo autobusų stoties važiuoja autobusas, kuris nuveža keleivius tiesiai prie terminalo pastato. Tačiau reikia iš anksto suderinti jo atvykimo ir išvykimo laikus.