LOADING ...

Keltai iš Santandero uosto

Santanderis yra vienas iš Ispanijos uostamiesčių, svarbus turistinis  taškas šioje šalyje: plaukia keltai iš Santander  į Plymouth, todėl būtent šis uostamiestis tampa puikiu pasirinkimu tiems, kurie šiuo metu yra Ispanijoje ir ieško būdai, kaip greitai bei patogiai pasieti Angliją. Kadangi uostas įsikūręs prie Biskajos įlankos, atsiveria ypač vaizdinga vietovė, pritraukianti daugybę lankytojų. Puikiai išvystytos metalurgijos bei maisto pramonės. Būtent maisto bei metalurgijos pramonės produktai sudaro didelė dalį visų prekių, kurios yra transportuojamos iš šio uosto. 

Santander uostas yra svarbus istorinis Ispanijos regionas. Nors nėra pateikiama tikslių duomenų, kuomet pirmą kartą buvo  paminėtas šio uostas, spėjama, kad šis uostas veikia jau labai seniai. 1941 metais visas Santander miestas labai nukentėjo nuo dvi dienas trukusio gaisro, o gaisro židinys buvo šalia uosto. Savaime suprantama,  nuo gaisro  ypač smarkiai nukentėjo ir pats uostas. Po gaisro uostas buvo rekonstruotas. Atstatytas buvo ir pats miestas. Šaltiniai teigia, kad šie atstatymai smarkiai pakeitė tiek paties miesto, tiek uosto išvaizdą bei architektūrinius sprendimus.


Keltai iš Santandero Uosto.jpg


Keltai į ir iš Santander

Į ir iš Santandero plaukia prabangus Pont Aven keltas. Juo keliauti turistai gali vieną kartą per savaitę. Patogios kajutės užtikrins kokybišką poilsį, galima keliauti kartu su naminiais gyvūnais. Šis keltas yra vadinamas vienu gražiausių bei prabangiausių šios kompanijos keltų. Tokie titulai šiam keltui yra suteikiami  ne veltui – keltas iš tiesų tviska prabanga, siūlo daugybę pramogų kokybiškam bei įdomiam jūsų laisvo laiko praleidimui.

Santander uostas

Adresas : Estación Maritima  39002 Santander

GPS koordinatės: 43.459107,-3.806398

Tel: (+34) 942 360 611

Į Santander keltų uostą yra patogu atvykti traukiniu:

Maždaug už 10 minučių kelio nuo šio uosto yra įsikūrusi traukinių stotis.  Į ją atvyksta traukiniai iš Madrido, Bilbao, Alikantės, Oviedo.

Į Santander keltų uostą yra patogu atvykti pėsčiomis:

Jei šiuo metu esate apsistoję Santander mieste, į uostą paprasta atvykti ir pėsčiomis: tam tereikės vos keliolikos minučių laiko bei atidžiai sekti ženklus.

Į Santander keltų uostą yra patogu atvykti taksi:

Į ir iš uosto įvairiomis kryptimis vyksta taksi automobiliai.