LOADING ...

Keltai iš Sen Malo uosto

Sen Malo uostas yra svarbus turistinis taškas  Prancūzijoje – į jį atvyksta ir iš jo išvyksta keleiviniai keltai, krovininiai laivai. Uoste puikiai išvystyta maisto pramonė bei pramoninė žvejyba. Šių pramonių produkcija sudaro didelę dalį krovinių. Dėl turisto srautų, o taip pat puikiai išvystytų pramonių, uostas uždirba dideles pajamas. Šiame mieste yra ypač gausu lankomų objektų, tad, jei Sen Malo mieste planuojate lankytis bent šiek tiek ilgiau, viešnagės laiką suplanuokite taip, kad jo užtektų ir šiems objektams apžiūrėti.

Keltai į Sen Malo uostą atplaukia įvairiomis kryptimis, viena iš jų yra Sen Malo - Plymouth.  Šis maršrutas yra puikus pasirinkimas, tiems, kurie nori patogiai bei saugiai vandens transporto pasiekti Prancūziją.


Keltai iš Sen Malo Uosto.jpg


Keltai į ir iš Sen Malo

Į šį uostą galite atvykti įvairiais būdais. Teliks tik nuspręsti, kuris iš jų yra patogiausias jūsų atvejus.

Keleiviai yra plukdomi vienu iš dviejų modernių bei prabangių keltų, kuriuose  - patogios kajutės, restoranai, kavinės, pramogų centrai. Dėl daugybės privalumų, kuriuos turi šie du puikūs keltai, kelionė vienu iš jų į Sen Malo prilygs mažoms, tačiau nuostabioms atostogoms. Kelto keleiviai yra apgyvendinami puikiose kajutėse, kuriose yra viskas, ko reikia, kad bet kokio amžiaus keliautojas jaustųsi patogiai. Puikius įspūdžius dovanoja ir kelto pramogos: kiekvienas galės rinktis tokias pramogas, kad turėtų  patį geriausią laisvalaikį. Pramogos garantuojamos ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Keltai įrengti taip, kad jais keliauti būtų patogu ir neįgaliems asmenims.

Sen Malo uostas

Į Sen Malo uostą patogu atvykti pėsčiomis:

Jei jau svečiuojatės Sen Malo mieste, tokiu atveju į  šio miestų uostą  paprasta atvykti pėsčiomis. Tiesa, ši kelionė iš jūsų pareikalaus ne tik fizinės ištvermės, bet ir maždaug keliasdešimties minučių laiko. Taigi, būkite atidūs planuodami savo laiką.

Į Sen Malo uostą patogų atvykti taksi:

Į Sen Malo uostą iš įvairių miesto vietovių bei aplinkinių apylinkių, vyksta  taksi. Tai – patogus bei greitas būdas pasiekti miesto uostą. Siekiant išvengti nepatogumų, paslaugą patariama rezervuoti iš anksto.