LOADING ...

Keltai iš Sent Piter Porto uosto

Drąsiai galima tvirtinti, kad Sent Piter Porto uostas yra vienas svarbiausių taškų visoje yra Gernsio saloje. O kaip galėtų būti kitaip – juk būtent į šį uostą kiekvieną dieną atplaukia keleiviai keltai, krovininiai laivai, maža to, kasdien šio uosto paslaugomis pasinaudoja ne vienas šimtas žmonių. Savaime suprantama, šis uostas Gernsio salai yra  labai svarbus ir finansine prasme – kasmet atnešamos didelės pajamos.

Sent Piter Porto uosto paslaugomis galima naudotis  bet kurią savaitės dieną.


Keltas i Sent Piter Portas uotsa.jpg


Keltai į ir iš Sent Piter Porto uostas

Erdvūs, tačiau  labai jaukūs – būtent tokie keltai keliauja į Sent Piter Porto uostą. Šie keltai garantuos, kad kiekvienas keliautojas ne tik turės galimybę pailsėti, ir ypač turiningai leisti kelionės laiką. Maža to, šiuose keltuose puikiai jausis tiek pats mažiausias, tiek  pats vyriausias kelionės dalyvis. Kompanija Condor ferries pagalvojo apie kiekvieną savo klientą.

Sent Piter Porto uostas

Adresas: White Rock St. Peter Port Guernsey

Tel: 01481 729666

GPS koordinatės: 49.460563 -2.533856

Į Sent Piter Porto keltų terminalą patogu nuvykti pėsčiomis:

Jeigu jūs jau esate šio miesto centre, tokiu atveju, svarbu prisiminti, kad net ir turinti nemažai asmeninių daiktų, keltų terminalą labai paprasta pasiekti pėsčiomis – jūsų kelionė  į jį užtruks vos 5 minutes. Kelią rasti nebus sunku – mieste gausu nuorodų, vedančių link tikslo. Taigi, jei viešnagės metu oras yra puikus, belieka tik pamiršti transporto priemones ir pasimėgauti puikiais vaizdais.

Į Sent Piter Porto keltų terminalą patogu nuvykti taksi:

Kaip ir bet kurioje kitoje pasaulio vietovėje, taip ir Sent Piter Porte, jūsų laukia daugybė taksi automobilių, kurių dėka greitai bei saugiai nukeliausite į keltų terminalą.

Į Sent Piter Porto keltų terminalą patogu nuvykti autobusu:

Jei atvykimui  į Sent Piterio keltų terminalą netinka jau išvardinti būdai, tokiu atveju belieka tik prisiminti, kad egzistuoja ir dar vienas, ne ką mažiau puikus būdas, kuris garantuoja, kad pasieksite šį keltų terminalą. Tai – kelionė autobusu. Į Sent Piter Porto autobusų stotį atvyksta autobusai iš įvairių salos vietovių, o kelionė nuo autobusų stoties iki keltų terminalų užtruks vos 5 minutes.