LOADING ...

Keltai iš Seydisfjorduro uosto

Seydisfjorduras uostas – Islandijos kruizinių laivų (keleivių) uostas. Tai modernus uostas, kurio keleivių terminalas yra įsikūręs vos už 500 m. nuo miestelio centro.
Tai ideali vieta kruiziniams laivams. Keleivių čia laukia maloni patirtis keliaujant po uosto ir miesto apylinkes, kuriose gausu krioklių (įspūdingiausias - daugiau nei 120 metrų Hengifoss krioklys), uolų, kalnuose pasislėpusių ežerų. Seydisfjordur uostamiestis įtrauktas į gražiausių planetos vietų sąrašo dešimtuką.
Uostas palaiko keltų jungtis su Norvegija, Danija, Farerų salomis. Jis buvo įkurtas kaip žvejybinis uostas, tačiau vėliau itin suaktyvėjus turizmui, keleiviniam transportui skirtos infrastruktūros plėtra, tapo pagrindiniu uosto direkcijos tikslu.
Keliaujant Seydisfjordur uoste galite pasukti į bet kurią Islandijos vietą. Tai strategiškai patogi kelių kryžkelė, kurią nuo šalies sostinės Reikjaviko skiria vos keliolikos valandų kelionė.


Keltai į Seydisfjordurą.jpg


Keltu į ir iš Seydisfjordur

Seydisfjordur palaiko keltų liniją su Farerų salomis ir žemynine Europa. Keltai kiekvieną savaitę, vasaros sezono metu keliauja maršrutais Hirtshals –Seydisfjordur ir Torshavn – Seydisfjordur. Šiais maršrutais plaukia Smyril line keltų operatoriaus kruizinis laivas Norona. Kelionė jūra trunka apie 38 val. Žinoma, Jūs galite pasirinkti kruizą su trijų dienų sustojimu Farerų salose. Tai padovanos neužmirštamų įspūdžių.

Seydisfjordur uostas

Address: Hafnargøta, IS-710 Seyðisfjørður, Islandija
GPS koordinatės: 65.259849-14.010116

Į Seydisfjordur uostą patogu nuvykti autobusu ir nuosavu transportu.

Į Seydisfjordur uostą patogu nuvykti autobusu:

Islandijoje yra platus autobusų maršrutų tinklas. Iš ir į šį uostą patogu atvykti iš svarbiausių Islandijos vietų. Jeigu vyksite iš Egilsstadir - kelionė truks vos trisdešimt minučių. Seyðisfjörður nuo Akureiris skiria penkios valandos kelio autobusu. Iki Islandijos sostinės Reikjaviko – aštuonių valandų kelionė. Daugiau informacijos apie autobusų tvarkaraščius galite rasti čia: www.sba.is.

Į Seydisfjordur uostą patogu nuvykti automobiliu:

Keliaujant iš Islandijos sostinės – Reikjaviko – tereikia laikytis Seydisfjordur krypties. Miestelis nedidelis, o uostas – pačiame centre. Todėl pasiekus Seydisfjordur stebėkite nurodomuosius ženklus. Kita vertus, iki Seydisfjordur terminalo 93 – iuoju keliu nuo Egilsstaðir galite nuvažiuoti per vos daugiau nei trisdešimt minučių. Šiuos du miestus skiria vos 26 km. (16 mylių)