LOADING ...

Keltai iš Skrabsterio uosto

Nors nėra tikslių duomenų, kuomet savo veiklą pradėjo šis uostas, dėmesį verta atkreipti į tai, jog jau daugelį dešimčių metų šis uostas yra ypač svarbi ypač Škotijos žuvininkystės pramonės dalis. Kaip žinia, mieste yra ypač gerai išvystyta žuvininkystė, o per šį uostą išvežami ypač dideli kiekiai žuvies. Šalia uosto gausu prekyviečių, kuriose šviežios žuvies gali įsigyti ir uosto lankytojai.

Nors Skrabsteris negali pasigirti įspūdinga gamta, uosto krantinės žavi ne vieną. Būtent dėl šios priežasties jos taps puikia vieta pasivaikščiojimams tuo atveju, jei iki išvykimo turėsite dar daug laiko.


keltai iš Srabstero Uosto.jpg


Srabsterio uostas

Adresas: Queen Elizabeth Pier, Scrabster, Caithness, KW14 7UT, United Kingdom

Tel: 01847 892779

GPS koordinatės: 58.610752 -3.545265

Į Scrabsterio keltų terminalą patogu nuvykti pėsčiomis:

Jei jau svečiuojatės miesto centre, sekant informacinius ženklus, keltų terminalą bus lengva pasiekti pėsčiomis. Kelionės užtruks keliasdešimt minučių.

Į Scrabsterio keltų terminalą patogu nuvykti taksi:

Jei svečiuojatės šiek tiek tolėliau nuo miesto centro, išsikvieskite taksi ir greitai pasieksite keltų terminalą.

Į Scrabsterio keltų terminalą patogu nuvykti autobusu:

Iš įvairių miestų ir aplinkinių vietovių į Scrabsterio  autobusų stotį vyksta autobusai. Tai- patogus būdas pasiekti keltų terminalą nenorintiems vykti jokia kita transporto priemone. Visą svarbią informaciją apie autobusų bilietus galima sužinoti internetu. Kai kurių maršrutų bilietus taip pat galite įsigyti internetu.

Į Scrabsterio keltų terminalą patogu nuvykti nuosavu automobiliu:

Šį keltų terminalą yra lengva pasiekti ir nuosavu automobiliu, tereikia tinkamai suplanuoti maršrutą,  įvertinant laiko sąnaudas.