LOADING ...

Keltai iš Southeso uosto

Southsea uostas yra įsikūręs Anglijos pietinėje pakrantėje. Uostas įkurtas dar XIX amžiuje ir buvo beveik visiškai sugriautas Antrojo pasaulinio karo metais. Jis driekiasi istorinio laivyno mieste – Portsmouth. Uostas specializuojasi Didžiosios Britanijos vidaus jūros transporto palaikymui.

Kelionės minutės pėsčiomis nuo uosto dokų ir pamatysite garsųjį jūrų muziejų, nuostabias apylinkes bei apžvalgos bokštą. Uostas turi bene unikalų susisiekimą su vietiniais geležinkeliais ir puikiai išsvystytu nacionaliniu kelių tinklu. Tačiau ir uosto teritorijoje yra ką veikti. Čia pat galima apžiūrėti didelę ir istorinę laivų statyklą arba pasivaikščioti povandieniniais tuneliais. Netoli rasite laivų statyklą statytą dar XIX – ame amžiuje ir Henriko VIII – ojo laivyną. Vienas garsiausių Didžiosios Britanijos muziejų veikia nuo 1944 m.

Southsea keleivių dėmesio sulaukia milžiniškas prekybos ir laisvalaikio kompleksas (ypač jame esantys kazino, baseinas, restoranai ir barai).


Southsea-marina-Hayling-Island-698x393.jpg


Keltai iš ir į Southesą

Kiekvieną dieną keltai iš Southsea į Ryde ir iš Ryde į Southsea plaukia reguliariai. Kelionė trunka vos kelias minutes. Tikslius atvykimo ir išvykimo laikus reikia stebėti laivų tvarkaraštyje. Šį maršrutą aptarnauja bendrovės Hover Travel laivai: „Island Express” ir „Freedom 90”.

Pernai kompanija šventė penkiasdešimties metų jubiliejų. Per šiuos metus laivai buvo ne kartą atnaujinti ir modernizuoti.

Southeso uostas:

Adresas: Clarence Esplanade, Southsea, Portsmouth, PO5 3AD

GPS koordinatės: 50.785359, -1.099450.

Į Southsea uostą patogu nuvykti nuosavu ir viešuoju transportu.

Į Southsea keltų uosto terminalą patogu vykti automobiliu:

Uosto terminalas yra daugiau negu, kad lengvai pasiekiamas iš nacionalinių greitkelių tinklo per M275 / A3. Southsea nuo Londono skiria vos 80 mylių.

Prie terminalo pastato yra didelė automobilių stovėjimo aikštelė.

Į Southsea keltų uosto terminalą patogu vykti traukiniu:

Traukiniai reguliai į Southsea vyksta iš Londono. Traukinių ir autobusų stotis yra nutolusi nuo keltų terminalo vos už kelių minučių einant vidutiniu greičiu pėsčiomis.

Į Southsea keltų uosto terminalą patogu nuvykti pėsčiomis:

Keltų terminalas yra netoli miesto centro, autobusų ir traukinių stoties. Tereikia sekti nurodomuosius ženklus ir per kelias minutes einant vidutiniu greičiu pėsčiomis atsidursite keleivių terminalo pastate.