LOADING ...

Keltai iš Spodsbjergo uosto

Spodsbjergo uostas didesnės reikšmės įgavo tik XX amžiaus pirmoje pusėje. Tuo metu į uostą buvo nutiesta geležinkėlio linija iš netoli esančio Rudkobingo. Šiandien, nedidelio uosto administracija orientuojasi į keleivių pervežimą ir žvejybą, jachtų prieplauką. Uostas palaiko keltų jungtis su Tarso terminalais. Tai yra vienas iš dviejų susisiekimo būdų tarp dviejų Danijai priklausančių salų - Lolando ir Langelando.

Daugelį dešimtmečių uostas tarnavo ne tik keleivinių laivų priėmimui, tačiau ir žvejybiniams kateriams švartuotis. Manoma, kad šis regionas yra vienas žuvingiausių Danijoje. 1994 m. jachtų uoste buvo pastatytos 180 naujų krantinių. Spodsbjergo uosto krantinės nuolat atnaujinamos. Keliautojai uostamiestyje kviečiami pasinaudoti proga ir pažuvauti. Uosto prieplaukose rasite visą šiam užsiėmimui reikalingą įrangą, įskaitant katerius, nuomojamą įrangą, aprangą. Prieplaukoje yra jauki žvejams iš jūros grįžusiams kavinė. Žinoma, čia kviečiami ir keliautojai. Restoranėlyje rasite šiltos kavos, tradicinių jūros gėrybių patiekalų, desertų.

Uostas užima nedidelį Langelando salos žemės plotelį. Saloje auginami grūdai ir vieta yra žinoma kaip reakriacinė zona.


keltai is Podsbjergo Uosto.jpg


Keltai į ir iš Spodsbjergo

Iš Spodsbjergo į Tarsą ir iš Tarso į Spodsbjergą kiekvieną parą plaukia keltai. Tiesą sakant, jie per vieną dieną plaukia net aštuoniolika kartų. Kompanijos Langelandstrafikk aptarnaujami laivai yra puikus pasirinkimas norintiems greitai nukakti iš arba į vieną šių salų - Langelando ar Lolando. Kelionė trunka vos 45 min.

Spodsbjergo uostas

Adresas: Spodsbjergvej 351, Spodsbjergas, 5900 Rudkobingas, Danija.

GPS koordinatės: 54.936957, 10.703974

Netoli terminalo yra automobilių stovėjimo aikštelė, jauki kavinė ir parduotuvė. Į terminalą rekomenduojama atvykti likus bent penkiolikai minučių iki keltų išplaukimo (pagal keltų tvarkaraštyje numatytą laiką).

Į Spodsbjergo keltų terminalą patogu nueiti pėsčiomis: 


Keleivių terminalas yra pačiame miestelio centre. Todėl tereikia laikytis nurodomųjų kelio ženklų.

Į Spodsbjergo keltų terminalą patogu nuvažiuoti automobiliu: 


Į Spodsbjergo uostą patogiai ir greitai galite nuvykti iš Langelando traukos centro ( Legolendo) automobiliu. Tereikia pasirinkti greitkelį Nr. 9. Kelias yra dviejų juostų, todėl priklausomai nuo srauto, nuo Langelando centro kelionė gali trukti apie pusę valandos. Spodsbjergo miestelyje reikia stebėti nurodomuosius ženklus. Uostas yra pačioje miesto širdyje. Tad jį surasite be vargo.