LOADING ...

Keltai iš Stokholmo uosto

Stokholmas – efektyviausias jūrų uostas prie Baltijos jūros, didžiausiame Švedijos bei Skandinavijos mieste. Uostas atsakingas už miesto krantinių plėtrą ir palaikymą, todėl didelės lėšos investuojamos krantinių priežiūros įrangai, kruizinių keltų infrastruktūrai. Kasmet, vienuolika milijonų keleivių ir aštuoni milijonai metrinių tonų krovinių yra aptarnaujami šiame uoste. 

Stokholmas – svarbiausias Švedijos ekonominis ir kultūrinis centras. Miestas pastatytas ant daug salų ir pusiasalių. Istorinė jo dalis įsikūrusi saloje. Turistus čia vilioja daugybės amžių atspindžiai architektūroje. Svečiuojantis Stokholme būtinai aplankykite Karališkąją mokslų akademiją, puošnius universitetus ir bent vieną iš daugelio muziejų.

Senojoje miesto dalyje nuo XIII amžiaus rymoja romaninio – gotikinio stiliaus bažnyčia. Čia pat keliautojų žvilgsnius prikausto XVII – XVIII - ojo amžiaus baroko perlas – karališkieji rūmai ir XX - o amžiaus pradžios rotušė. Turistai čia kviečiami ne tik apžiūrėti lankytinus objektus, tačiau ir paskanauti tradicinių patiekalų viename iš salos restoranų.


Keltai iš Stokholmo keltų uosto.jpg


Keltai iš ir į Stokholmą

Stokholmą su Ryga jungia „Tallink Grupp” keltų linija. Keltai iš Stokholmo į Rygą ir iš Rygos į Stokholmą plaukia kiekvieną dieną. Šiuo maršrutu keliauja šiuolaikiškas ir patogus keltas „Isabelle”.

Laive „Isabelle” rasite viską ko gali prireikti tobulam poilsiui. Kelte keleiviai kveičiami paragauti įvairių šalių patiekalų nuostabiuose restoranuose. Vėliau, atgauti jėgas SPA ir saunų centre.

Kelte rasite erdves kajutes ramiam poilsiui, o norintys aktyvaus ritmo turi progą pašėlti visą parą dirbančioje šokių salėje, sudalyvauti šou programose ar pasimėgauti kitomis pramogomis.

Tuo tarpu vaikai kviečiami į specialiai paruoštą įspūdingą vaikų žaidimų kambarį. 

Stokholmo uostas

Adresas: Tallink Terminal Frihamnen Frihamnsgatan 21-23, Magasin 2, 10 253 Stokholmas

GPS koordinatės: 59° 20.591´, 18° 07.119´  

Į Stokholmo keltų terminalą patogu nuvykti viešuoju transportu ir automobiliu.  

Į Stokholmo keltų terminalą patogu nuvykti autobusu:

Į keleivių kelų terminalą važiuoja miesto autobusai Nr.1 ir Nr.76. Prireikus terminale yra bagažo saugykla. 

Į Stokholmo keltų terminalą patogu nuvykti aumobiliu:

Į keleivių keltų terminalą patogu nuvykti automobiliu. Vykstantys į kelionę automobiliu turėtų registruotis adresu - Frihamnsgatan 63, Stokholmas. Jeigu atvykote su transporto priemone, tačiau keliauti keltu norite be jos, priešais terminalą yra mokama automobilių saugojimo aikštelė.

Stokholmo Värtahamnen uostas

Adresas: Hamnpirsvägen 10, Stockholmas, Švedija

GPS koordinatės: 59°21´5”32´, 18°6´46”07