LOADING ...

Keltai iš Strumnio uosto

Strumnis yra antras pagal dydį Orknio miestas. Tai – ypač jauki ir nedidelė vietovė, kadangi joje gyvena tik šiek tiek daugiau nei 2 200 gyventojų. Būtent dėl šios priežasties, Strumnis idealiai tinka tiems, kurie nori ypač ramaus poilsio atokioje vietovėje. Siauros ir šimtus metų menančios miesto gatvelės kuria ypač romantišką atmosferą, o tie, kurie ras laiko išvykti už miesto, savo akimis pamatys puikias žalias erdves ir turės galimybės pajusti, ką reikia laisvė.

Mieste veikia menų centras, kuriame nuolat rengiamos  įvairios parodos. Taigi, jei lankysitės šiame mieste,  nepraleiskite progos užsukti ir į šį menų centrą. Tiesa, apie tai, kokia paroda bus eksponuojama, koks darbo laikas ar bilieto kaina, informacijos reikėtų ieškoti iš anksto internete. Dar vienas  lankytinas ir jūsų dėmesio ypač vertas objektas yra šio miesto biblioteka, kuri sužavės jus puikiais interjero sprendimais, be to, būtent čia galėsite išvysti ypač senus eksponatus ir sužinoti daugiau apie šio miesto praeitį.


keltai iš Strumnio Uosto.jpg


Keltai į ir iš Strumnio

Jei ieškote patogių susiekimo sprendimų, nederėtų pamiršti kelionės keltu. Kelionė keltu turi daug puikių pasirinkimų ir jais visais turėsite galimybę mėgautis tuo atveju, jei rinksitės maršrutą Strumnis – Skrabsteris ir atvirkščiai.

Strumnio uostas

Adresas: Stromness Ferry Terminal, Ferry Rd, Stromness, Orkney KW16 3BH, Jungtinė Karalystė

Tel: +44 845 600 0449

GPS koordinatės: 58.964078 -3.295541

Į Strumnio keltų terminalą patogu nuvykti pėsčiomis:

Kadangi Strumnis yra ypač nedidelis miestelis, atstumai čia yra taip pat nedideli, todėl jei svečiuojatės miesto centre, keltų terminalą lengvai ir greitai pasieksite nesinaudodami transporto priemone.

Į Strumnio keltų terminalą patogu nuvykti taksi:

Na, o, jei svečiuojatės šiek tiek toliau nuo miesto centro, tokiu atveju belieka tik pasinaudoti taksi paslaugomis.

Į Strumnio keltų terminalą patogu nuvykti nuosavu automobiliu:

Į keltų terminalą paprasta atvykti  ir nuosavu automobiliu. Viskas, ką tereikia padaryti, tai – tinkamai suplanuoti iš anksto. Tam, kad planuoti kelionę nuosavu automobiliu į keltų terminalą būtų paprasta, naudokite ir pagalbines priemones: mobilias programėles, apsilankykite portaluose, skirtuose kelionių planuotojams.