LOADING ...

Keltai iš Šventos Margaritos uosto

Vienas svarbiausių taškų nedideliame Sent Margaret miestelyje yra uostas. Būtent šis uostas tampa svarbiais susisiekimo vartais su kitomis salomis bei šalimis. Uosto nešamos pajamos yra labai svarbios šiam mažam miesteliui, o teikiamomis darbo vietomis džiaugiasi vietiniai gyventojai.

Kadangi miestelyje yra puikiai išvystyta žvejyba, uostas vaidina taip pat labai svarbų vaidmenį šio uosto atžvilgiu: būtent iš  šio uosto yra gabenama žuvies pramonės produkcija, be to, uosto prieigose veikia prekyvietės, kuriose galima įsigyti ką tik pagautos žuvies. Ne veltui juokaujama, kad Sent Margaret yra tikrasis žuvies mylėtojų rojus.


Keltai į Sent Margaret uosta.jpg


Keltai į ir iš Sent Margaret uosto:

Iš ir į Sent Margaret uostą plaukia keltai, kurie  yra ypač svarbūs visiems šios salos gyventojams, o taip pat ir kitų salų ar šalių gyventojams, kurie nori atvykti į Orknio salas. Belieka tik priminti, kad iš anksto patikrintumėte išvykimo laikus, kadangi yra galimi įvairūs variantai.

Sent Margaret uostas:

Adresas: Pier Rd, St Margaret's Hope, Orkney KW17 2SW, Jungtinė Karalystė

Tel: +44 1856 831226

GPS koordinatės: 58.50 02.56

Į Sent Margaret keltų uostą patogu vykti pėsčiomis:

Miestelyje atstumai yra tokie maži, kad juos įveikti pėsčiomis yra labai lengva bei paprasta. Tą patį galima pasakyti ir apie atvejus, kuomet, yra būtina pasiekti keltų terminalą – jei svečiuojatės miestelio centre, be vargo įveiksite atstumą iki keltų terminalo, tereikia atidžiai sekti informacinius ženklus. Jų  yra gausu visame mieste, todėl drąsiai galima sakyti, kad Sent Margaret yra draugiškas turistams miestelis.

Į Sent Margaret keltų uostą patogu vykti nuosavu automobiliu:

Jei į keltų terminalą planuojate vykti nuosavu automobiliu, kelionę suplanuoti nebus sudėtinga, kadangi sala nėra didelė, todėl visai nesvarbu, iš kur vykstate į keltų terminalą, kelionė netruks ilgai.

Į Sent Margaret keltų uostą patogu vykti taksi:

Jei svečiuojatės šiek tiek toliau nuo miesto centro, o atstumą, kuris jus skiria nuo kelto yra sunku įveikti pėsčiomis, pasinaudokite taksi paslaugomis. Siekiant išvengti nepatogumų, taksi paslaugas galima užsisakyti iš anksto, o visą reikalingą informaciją  apie tai  - rasti internete.