LOADING ...

Keltai iš Travemunde uosto

Travemunde uostas įsikūręs prie „Trave” upės. Tai žymaus ir istorinio Vokietijos miesto – Liubeko – dalis. Travemunde yra didžiausias Baltijos jūros keltų uostas Vokietijoje, iš, kurio galima lengvai pasiekti Švediją, Suomiją, Rusiją, Latviją ar Estiją. Travemunde uostas garsus dėl seniausio Vokietijos švyturio.

Liubekas - Travemunde iškilo XIV amžiaus pirmoje pusėje. Keliaujant, šiame mieste, tiesiog būtina aplankyti septynias garsias bažnyčias. Verta sudalyvauti jose vykstančiuose koncertuose, dėl neapibūdinamai puikios akustikos.

 Taip pat nepraleiskite progos pasivaikščioti viduramžius menančiu senamiesčiu, užsukti į čia esantį nedidelį, tačiau jaukų miesto istorijos muziejų. Daug turistų aplanko ir lieka sužavėti septynių šimtų metų senumo ligonine, kuri išlaikė autentiškumą ir neprarado savo pirminės paskirties.  Taip pat abejingų nepalieka XIX a. pirklių namų kvartalas.  


Keltai iš Travemundės keltų uosto.jpg


Keltai į ir iš Travemunde

Stena line keltų linija jungia Travemunde uostą su Liepoja. Keltai į Travemunde uostą plaukia du kartus per savaitę. Šiuo maršrutu plaukia modernūs keltai „Urd” ir „Ask”. Kelte gausu pramogų: restoranai, barai, TV filmai, vaikų žaidimo kambariai, nemokamas Wi-fi internet ryšys, erdvios kajutės ir poilsio zonos, saulėlydis arba saulėtekis atviroje jūroje ir visa kita ko tik gali prireikti įsimintinam poilsiui.   

Travemunde uostas

Uostas yra įsikūręs dvidešimt kilometrų nuo Liubeko miesto centro. Uostas yra lengvai pasiekiamas nuosavu ir viešuoju transportu.

Adresas: Skandinavienkai, Zum Hafenplatz 1, DE-23570, Lübeck-Travemunde,  Vokietija. 

GPS koordinatės: 53.940401,10.852922 

Į Travemunde keltų terminalą galima nuvykti automobiliu:

Pasiekti Stena Line keltų terminalą automobiliu yra itin lengva. Keliaudami plentu iš Pietų pasirinkite kelią A1 ir tiesiog sekite ženklus "Lübeck-Travemünde Skandinavienkai". 

Į Travemunde keltų terminalą patogu nuvykti autobusu:

Keliaudami autobusu, terminalą Travemundėje galite pasiekti taip:: keliaukite traukiniu „Deutsche Bahn AG Lübeck” geležinkelio stoties į "Lübeck-Travemünde Skandinavienkai", iš kur pasirinkite autobusą Nr.30, 31 ar 40. Išlipkite stotelėje - "Skandinavienkai Terminal."

Į Travemunde keleivių keltų terminalą patogu nuvykti traukiniu:

Keliaukite traukiniu į „Lübeck-Travemünde Skandinavienkai", iš kur pasirinkite autobusą Nr.30, 31 ar 40. Jais nuvyksite tiesiai į stotelę „Skandinavienkai Terminal".