LOADING ...

Keltai iš Treleborgo uosto

Didžiausias pietų Švedijos uostas, įsikūrusęs Pietinėje šalies dalyje. Uostas įkurtas dar XIII amžiuje. Šiandien, jis turi keltų jungtis su Didžiąja Britanija, Norvegija ir Rusija. Todėl jis dažnai tampa puikia poilsio stotele keliaujantiems gilyn į Skandinaviją, Britaniją arba traukiantiems link Rusijos. Uosto terminaluose vystomos įvairios pramonės rūšys, todėl dėl modernios įrangos uostas pirmauja pasaulyje ir tampa pavyzdžiu karinio jūrų laivyno įrenginių priežiūroje, konteinerių terminalo infrastruktūros srityje.

XIII amžiuje miestas į raštinius šaltinius pateko, kaip gausi silkių žvejų vieta. Daug kartų perėjo iš Danijos į Švedijos valdas, kol galiausiai XIX amžiuje atiteko Švedijai. Tai miestas, kuris turistus vilioja unikaliu istorijos muziejumi, autentišku, viduramžius menančiu, senamiesčiu.

Svečiuojantis Treleborge nepraleiskite progos pasivaikščioti molu, o nuvykus trisdešimt kilometrų už miesto į pietus rasime nedidelį, tačiau jaukų miestelį. Vasarą jis tarsi atgyja, čia ir mažas, ir didelis ras ką veikti. Būtinai apžiūrėkite švyturį, užsukite į blusų turgų ir apsilankykite viename iš šimtų restoranėlių miestelio aikštėje.


Keltai iš Treleborgo keltų uosto.jpeg


Keltai į ir iš Treleborgo

Stena line keltų linija jungia Treleborgą su Zasnico uostu, Vokietijoje. Keltai iš Treleborgo į Zasnicą ir iš Zasnico į Traleborgą plaukia kiekvieną dieną. Kelionė trunka keturias valandas, kurių metu kelto Sassnitz keleiviai gali mėgautis puikiu maistu restorane, nuostabiu jūros vaizdu, kino teatru, apsipirkti parduotuvėse, naudotis konferencijų sale ir nemokamu bevieliu Wi-fi internet ryšiu.

Treleborgos uostas:

Adresas: Kontinentplan, 231 23 Treleborgas

GPS kordinatės: 55.372194, 13.152306

Į Treleborgo uostą patogu nuvykti automobiliu arba viešuoju transportu.

Į Treleborgo keltų uostą lengviausiai pateksite automobiliu:

Per miestą eina pagrindiniai Europos keliai - E6 (jungiantis Treleborgą ir Kirkenesą (Norvegija). Treleborgas yra maždaug už 35 km. nuo Malmės. Važiuojant iš Malmės reiktų rinktis maršrutą E22 / E6 , kuris nuves jus tiesiai prie terminalo.

Į Treleborgą atvyksite greitai ir patogiai. Mieste stebėkite nurodomuosius ženklus į prieplauką ir terminalą. Uostas įsikūręs vos vienas kilometras nuo miesto centro.

Priešais terminalo pastatą yra automobilių stovėjimo aikštelė. 

Į Treleborgo keltų uostą patogu patekti traukiniu:

Treleborgo geležinkėliai turi jungtis su visais Švedijos miestais. Nuo geležinkėlių stoties pėsčiomis iki terminalo yra vos dešimt minučių kelio.

Į Treleborgo keltų uostą patogu patekti autobusu:

Į Treleborgą yra daug tiesioginių autobusų iš Malmės. Vietiniai autobusai Nr. 6, 9 15 ir 17 važiuoja prie pat terminalo. Nuo autobusų stoties galima ateiti pėsčiomis. Tai užtruktų apie dešimt minučių.