LOADING ...

Keltai iš Varbergo uosto

Tai senovinis prekybinis pietvakarių Švedijos uostas, kuris garsėja dviejų šimtų metų jūrinėmis tradicijomis. Uostas buvo nuolat puldinėjamas priešų armijų, o pagal 1658 metais pasirašytą Roskildės sutartį perėjo iš Švedijos Danijai. Uostas turi keltų linijas su: Singapūru, Kinija, JAV ir kitais Amerikos uostais. Todėl tai labai svarbus Danijos, Švedijos, Skandinavijos ir visos Europos prekybos centras.

Varbergas – pajūrio miestelis, kuris lyg magnetas traukia Šiaurės Europos burlenčių ir kito vandens sporto mėgėjus bei profesionalus. Taip pat šis miestas vadinamas Švedijos sveikatingumo ir SPA centru. Turistai čia plūsta dėl puikių dviračių takų, siekiančių net 63 kilometrus, golfo klubų, SPA procedūrų, bei nepakartojamos gamtos. Miestą juosia net 145 ežerai, kuriuos supa gražūs miškai. Varberge rasite įspūdingo  grožio paplūdimio promenadą. Beveik trijų kilometrų ilgio paplūdimiuose užtiksite XIII amžių menančią tvirtovę, o taip pat siųstuvo stotį, kuri yra įtraukta į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą.


Keltai iš Varbergo keltų uosto.jpg


Keltai į ir iš Varbergo

Varbergą jungia Stena line keltų linija su Grena, Jutlandijoje. Keltai iš Varbergo į Greną ir iš Grenos į Varbergą plaukia kiekvieną dieną, o kelionė trunka vos keturias valandas. Šiuo maršrutu plaukia erdvus ir modernus Stena line keltas Stena Nautica. Kelte galėsite atsipalaiduoti, pasimėgauti pramogomis ir paskanauti skanių valgių. Kelte Stena Nautica dirba profesionali ir visuomet Jums pasirengusi pagelbėti komanda. 

Varbergo uostas:

Adresas: Danmarksterminalen Varberg, Färjestation, 432 44 Varberg, Danija.

GPS koordinatės: 57.10969 ir 12.24343.

Į Varbergo keltų uostą galima nuvykti automobiliu:

Atvykę į Varbergo miestą stebėkite ženklus iki keltų terminalo. Automobilį galėsite palikti „Briggen“ automobilių stovėjimo aikštelėje arba nesaugomoje automobilių stovėjimo aikštelėje priešais terminalą. Jums reiks įsigyti specialų leidimą ten statyti automobilį, o aikštelė yra nemokama.

Į Varbergo keltų uostą galima nuvykti traukiniu:

Miesto geležinkėlio stotis yra vos už dešimties minučių kelio pėsčiomis nuo terminalo.

Į Varbergo keltų uostą galima nuvykti autobusu:

Autobusų stotis yra vos už dešimties minučių kelio pėsčiomis nuo keltų terminalo. Esant poreikiui tiek prie terminalo, tiek prie autobusų stoties stovi taksi automobiliai.