LOADING ...

Keltai iš Ystado uosto

Ystadas  – pietryčių Švedijoje esantis nedidelis, bet jaukus uostas. Uosto administracija fokusuojasi į keleivių ir krovinių pervežimą, tačiau didelį dėmesį skiria aplinkos apsaugos, taršos prevencijos ir žmonių sveikatos sritims. Ystad pelnytai laikomas vartais į Lenkiją ir Centrinę Europą. Dėl savo strategiškai patogios pietinėje Švedijos dalyje, Ystad vaidina svarbų vaidmenį transporto pramonei ir kaip tiekėjas šalies pramonėje.                                                      

Ystado uoste keltų eismas yra vienas iš pagrindinių veiklos sričių. Kita vertus, keleiviniai keltai jau tapo savitu miesto panoramos bruožu. Tarp Ystad ir Lenkijos bei Ystad ir Bornholmo keleivių srautas nuolat auga. Ne veltui, juk uostas nuo antro pagal dydį ir vieno svarbiausių Švedijos ekonominių bei kultūrinių centrų – Malmės – nutolęs vos 60 km. Nuo Danijos sostinės Kopenhagos – 90 km. 330 km. - nuo Giotenburgo.

Keliaujant Ystade pasigrožėkite uostą juosiančiomis tobulo grožio pakrantėmis. Nepraleiskite progos pasivaikščioti uosto krantinėmis.


Keltai iš Ystad keltų uosto.jpg


Keltai iš ir į Ystad

Ystad uostą jungia keltų linija su Świnoujscie, Lenkijoje. Keltai iš Ystad į Świnoujscie ir iš Ystad į Świnoujscie plaukia kiekvieną dieną. Šiuo maršrutu plaukia du operatoriaus Polferries laivai – Baltivia ir Mozavia. Kelionė trunka vos septynias valandas, kurias galite praleisti linksmai pramogaujant arba ramiai ilsintis. Kelionė jūra suteikia malonių įspūdžių ir prisiminimų. 

Keltai į Ystad uostą:

Adresas: Hamntorget 2, Ystad 271 39, Švedija

GPS Koordinatės: 55º 25' 28' N, 13º 49' 53' E

Ystad uostą patogu pasiekti viešuoju ir privačiu transportu:

Į Ystad uostą patogu nuvykti automobiliu:

Ystadas yra nutolęs vos 60 km. nuo Malmės (antro pagal dydį Švedijos miesto), o taip pat  vos  90 km. nuo Kopenhagos. 330 km. - nuo Giotenburgo. Ystad uostą patogu pasiekti iš Malmės, važiuojant E65 keliu.

 Į Ystad uostą patogu nuvykti traukiniu:

Ystad traukinių stotis yra vos kelios minutės pėsčiomis nuo uosto. Todėl labai patogu terminalą pasiekti traukiniu iš Malmės ( atvykstama per 45 min.). Tuo pačiu traukiniu galiMA nuvykti arba atvykti iš Simrishamno (kelionė trunka vos 40 min.). Per valandą galima nuvykti iki arba iš Kopenhagos.