LOADING ...

Keltai iš Zasnico uosto

Praeito dešimtmečio pabaigoje Zasnico uoste atlikti milžiniški plėtros darbai, kurių metu buvo pastatytas Skandinavijos keltų uosto terminalas. Ko pasekoje per metus šiame uoste pervežama daugiau nei 5,4 milijono tonų krovinių ir 860 tūkstančių keleivių. Šie skaičiai lenkia netgi vieną judriausiu laikytą Vokietijos uostą – Kylį. Dabartinis Zasnicas turi du uostus, vienas iš jų specializuojasi apdoroti negabaritinius krovinius.

Labai jaukus uostamiestis, kuriame turistus vilioja jaukūs restoranėliai palei jūros pakrantę. Juose susirenkama stebėti saulėlydį ir, žinoma, susipažinti su vietos virtuve.

Čia 1967 m. buvo atplukdytas anglų povandeninis laivas, kurį visdar galima aplankyti už simbolinį mokestį. Tai viena lankomiausių turistų vietų. Tiesa, pats uostas nėra pramoginis.

Svečiuojantis Zasnice nepraleiskite progos aplankyti valčių muziejų ir pasigrožėti nuostabiomis uolų išraižytomis apylinkėmis.

Turistai kviečiami į amatų muziejų. Liaudies amatų ir buities daiktų muziejuje jaukiai ir harmoningai susipina jūrinės ir žemės ūkio tradicijos.


Keltai iš Zasnico keltų uosto.JPG


Keltai į ir iš Zasnico

Zasnicą jungia Stena line keltų jungtis su Treleborgu, Švedijoje. Keltai iš Zasnico į Treleborgą ir iš Treleborgo į Zasnicą plaukia kiekvieną dieną. Kelionė trunka vos keturias valandas. Šiuo maršrutu plaukia jaukus keltas Sassnitz.

Moderniame laive yra viskas ko gali prireikti Jūsų patogiai kelionei, įskaitant konferencijų salę, nemokamą  bevielį Wi-fi interneto ryšį, kino teatrą, puikius restoranus ir barus, saulės doką, vaikų žaidimų kambarį ir kitas pramogos. 

Zasnico uostas:

Adresas: Fährfaren Sassnitz-Mukran, Hafeneingangsgebäude 20, 18546 Sassnitz, Vokietija

GPS koordinatės: 54.486667, 13.583306

Į Zasnico keltų uostą galima nuvykti automobiliu:

Vykstantiems automobiliu reiktų laikytis Riugeno krypties. Uostamiestyje stebėti kelio ženklus. Priešais terminalo pastatą yra automobilių stovėjimo aikštelė.

Į Zasnico uostą galima nuvykti autobusu:

Į keltų uostą važiuoja visuomeninis transportas. Autobusų stotyje arba miesto centre yra nuoroda į perkėlą. Sekant nurodomuosius ženklus pėsčiomis terminalą pasieksite per kelias minutes. 

Į Zasnico uostą galima nuvykti traukiniu:

Į Zasnicą galima patogiai ir greitai atvykti traukiniais iš Bergeno ir Riugeno. Nuo traukinių stoties iki perkėlos vos kelios minutės pėsčiomis. Tereikia sekti nurodomuosius kelio ženklus.