LOADING ...

Keltai iš Zebrugo uosto

Iš Zebrugo uosto vykdomi reisai įvairiomis kryptimis. Zeebrugge uostas yra įsikūręs nedideliame mestelyje, todėl, jei pageidaujate triukšmingai praleisti laiką, čia neteks ilgai užsibūti, tačiau tikrai rasite viską, ko reikia, kad kelias dienas trunkanti viešnagė būtų patogi ir įdomi. Vaizdinga uosto pakrantė pritraukia daug lankytojų.

Puikiai išvystyta žuvies pramonė. Uoste veikiančiose prekyvietėse galima įsigyti įvairių žuvies gaminių. Tačiau svarbiausias faktas, kurį galima paminėti  kalbant apie šį uostą ir žuvį yra tas, jog būtent čia veikia didžiausia žuvies gaminių prekyvietė visoje Europoje. Būtent dėl šios priežasties belieka tik pridurti, kad į šį uostą turėtų užsukti kiekvienas žuvies gerbėjas. Nors per metus į šį uostą yra atplukdoma arba iš jo išplaukia daugiau nei 50 milijonų tonų krovinių, svarbiausia uosto veikla yra keleivių plukdymas.


Keltai iš Zebrugo Uosto.jpg


Keltai į ir iš Zebrugo

Į Zebrugo uostą atvyksite vienu iš patogių bei ekonomiškų kompanijos Po ferries keltų.  Dauguma keliautojų, planuodami keliones keltais, atkreipia dėmesį į tai, ar pastarieji yra pritaikyti kelionės su vaikams. Gera žinia ta, kad šios kompanijos keltai, vykstantys šiuo maršrutu yra puikiai pritaikyti ne tik kelionėms su vaikams, bet ir kelionėms su naminiais gyvūnais. Iš šio uosto kiekvieną dieną yra vykdomas reisas į Hull. Maksimalus išvykimų skaičius leidžia ypač patogiai planuoti savo keliones. Uostas yra veikia visą savaitę, visą parą. Nesvarbu, kada atvyksite – visada būsite laukiami.

Zebrugo uostas:

Adresas: P&O Ferries Ltd Leopold II Dam 13 (Havendam) B 8380 Zeebrugge Belgium

Tel: +31 (0) 181 255310

Fax: +31 (0) 181 255217

GPS koordinatės: 51.339341,3.186665

Į Zebrugas keltų uostą patogu atvykti pėsčiomis:

Besisvečiuojantys šio miesto centre, į keltų uostą gali atvykti ir pėsčiomis. Tiesa, tam prireiks maždaug kelių dešimčių minučių ir atidžiai sekti informacinius ženklus.

Į Zebrugas keltų uostą patogu atvykti traukiniu:

Maždaug keliolika kinučių kelio nuo uosto, yra traukinių stotis. Būtent į šią traukinių stotį atvyksta traukiniai iš įvairių miestų. Bilietus galima įsigyti iš anksto.