LOADING ...

Keltai į Šventą Margaritą

Šventa Margarita yra nedidelis kaimelis Orknio salose, į Šiaurę nuo Škotijos. Nors tai  yra nedidelis miestelis – jame gyvena tik 550 žmonių, pagal dydį tai yra trečias Orknio salų miestas, po Strumnio ir Kerkvolo.

Miestelyje veikia vidurinė mokykla, muziejus, o taip pat ir daugybė restoranų, kavinių, viešbučių bei parduotuvių. Miestelis garsėja arklių festivaliu, kuomet vietiniai gyventojai bei miestelio svečiai persirengia arklių kostiumais linksminasi ir krečia įvairiausius pokštus.


Keltai į Sent Margaret.jpg
Kiti šios šalies miestai:

Kelto reisų į Šventą Margaritą tvarkaraštis

Kelionė keltu – praktiškas, patogus ir įdomus kelionės būdas tiek turistaujant, tiek vykstant su tikslu greitai nusigauti į norimą miestą kitame jūros krante. Ne vienas išbandęs plaukimą keltu patvirtins, jog kelto privalumų gausu ir sprendimą dėl transporto priimti lengva. Tad jei apsisprendėte plaukti keltu, žinote koks jūsų kelionės tikslas, belieka išsirinkti patogiausią maršrutą, datą ir galiausiai įsigyti bilietus! Kuo anksčiau – tuo geriau. Šioje tinklalapio skiltyje rasite visus keltų maršrutus į/iš Šventą Margaritą. Keltų tvarkaraštis yra nuolat atnaujinamas pagal keltų kompanijų pateikiamą informaciją, o papildoma naudinga informacija apie šalį, maršrutą bei keltų operatorius, leis lengviau apsispręsti kada planuoti savo kelionę. Tad pirmyn – kelionė keltu planavimas prasideda čia!
Keltu į Sent Margaret

Miestelyje veikia uostas, iš kurio yra vykdomi maršrutai įvairiomis kryptimis. Vienas iš jų yra maršrutas Sent Margaret  - Gils Bėjus. Šis maršrutas yra puikus pasirinkimas visiems, kurie nori greitai bei patogiai pasiekti svarbius taškus ir mėgautis patogia kelione.

Keltas į Sent Margaret  - viena patogiausių krypčių

Visi tie keliautojai, kur vis dar ieško  atsakymų į klausimą, ar verta rinktis šį maršrutą, turėtų dėmesį atkreipti į tai, jog yra iš tiesų labai daug priežasčių, kodėl šis pasirinkimas yra vertas jūsų dėmesio.

  1. Maršrutas Sent Margaret – Gils Bėjus yra puikus sprendimas visiems žmonėms, kurie mėgsta produktyviai leisti savo laiką – kelionė truks vos vieną valandą, tad sunku rasti kitą keliavimo būdą, kuriam reikėtų skirti mažiau laiko;
  2. Ši kelionė yra ypač patogus pasirinkimas, kadangi plaukiama moderniu keltu, kuriame yra viskas, ko gali prireikti kiekvienam keliaujančiam asmeniui;
  3. Dar viena priežastis, kodėl yra verta rinktis būtent šį maršrutą yra ta, jog egzistuoja ypač didelis laikų pasirinkimas – keltas šiuo reisu vyksta net 3 kartus per dieną, taigi, tai reiškia, jog tikrai turėsite galimybė keliauti tą dieną, kuri yra palankiausia jūsų kelionei, maža to, jūs galėsite pasirinkti sau patį patogiausią laiką;
  4. Jei esate iš tų žmonių, kurie negali pakęsti išsiskyrimų su savo mylimais augintiniais, galite būti tikri, jog to jums daryti ir nereikės – jūs galite keliauti kartu su naminiais gyvūnėliais;
  5. Jei miestelyje svečiuositės šiek tiek ilgiau, nei buvote suplanavę, galite būti tikri, kad nuobodžiauti tikrai neteks – miestelyje yra ypač daug lankytinų objektų, kuriuos tikrai verta pamatyti.