Keltas Aberdynas - Kerkvolas

Aberdynas yra svarbi jūrinį jungtis tarp Škotijos ir Orknio salų. Jei iki šiol manėte, kad keliavimas į salas yra labai sudėtingas, kuomet kalbama apie Orknio salas, tokią nuomonę svarbu skubėti pakeisti, kadangi į šią vietovę galite keliauti greitai, patogiai ir patikimai. Visa tai garantuoja kelionė keltu.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Aberdyno keltų terminalo

Adresas: Hbour Office 16 Regent Quay Aberdeen AB11 5SS

Tel: +44 (0)1224 597000

GPS koordinatės: 57.1526 2.1100

Aberdyno keltų terminale keliautojai gali rasti viską, kad jų išvykimas būtų sklandus ir patogus (veikia informacijos centras, bagažo saugykla, vonios kambarys, karštų gėrimų aparatas). Vienintelis nepatogumas, su kuriuo gali tekti susidurti  šio keltų terminalo  lankytojams, yra tas, kad terminalo darbo laikas yra ribotas.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Nepamirškite, kad registracija yra tas, procesas, kurio išvengti tikrai nepavyks  - tik registraciją atlikę asmenys turi galimybę keliauti. Taip pat svarbu prisiminti ir tai, jog registracija yra pradedam likus dviem valandoms iki išvykimo. Registracijos vietą raiste lengvai, kadangi keltų terminalas užima nedidelę plotą, be to, jame daug informacinių nuorodų.

Atvykstama į Kerkvolo keltų terminalą

Adresas: Hatston Ferry Terminal, Hatston Quay, Kirkwall KW15 1RQ, Didžioji Britanija

Tel: +44 845 600 0449

GPS koordinatės: 58.981 2.960

Svarbiausias dalykas, kurį vertėtų įsiminti prie atvykstant į šį keltų terminalą, yra tas, jog čia nėra bagažo saugyklos, todėl tai gali suteikti tam tikrų nepatogumų: jei turėsite nemažai laiko ir panorėsite  aplankyti miestą, atminkite, jog jus patiems teks pasirūpinti bagažu.

Keltai plaukiantys maršrutu Lervikas -Aberdynas

Hamnavoe

Vienas iš keltų, kuris tikrai garantuos ypač kokybišką kelionę ir suteiks daug gražių akimirkų keliautojams, yra keltas Hamnavoe. Plaukiantys šiuo keltu turi išskirtinę galimybė mėgautis virtuvės šefų ruošiamais patiekalais, o taip pat r mėgautis puikios pramogomis.

Hjatland

Po puikių kompleksinių pusryčių ar pietų, kurie jums bus  patiekti kelto restorane, nepraleiskite puikios progos papramogauti su visa šeima ar  draugais. Na, o pasiūlymų, ką veikti, šiame kelte tikrai netrūksta.

Hrossey

Klasikinių sprendimų kupinas Hrossey keltas garantuoja puikią ir kokybišką, malonią kelionę. Viskas yra apgalvota, suorganizuota ir atlikta už jus, tad galite būti tikri, kad plaukimas šiuo keltu prilygs mažai šventei, nes viskas, ką jums reikės daryti, tai – tik mėgautis maloniai leidžiamu laiku.


LOADING ...