Keltas Aberdynas - Lervikas

Aberdynas yra svarbi jungtis tarp Škotijos ir Šetlando salyno. Kadangi keliavimas iš žemyno į salas visada labai apriboja pasirinkimų skaičių, kelionė keltu tampa tinkamu variantu. Kelionę keltu tikrai verta rinktis, kadangi ji  nudžiugins jus puikiais privalumais: nuo galimybės taupyti savo brangų laiką iki galimybės taupyti pinigus; nuo galimybės kelionę planuoti sau patogiu iki galimybės šiek tiek nusnūsti kelionės metu.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Aberdyno keltų terminalo

Adresas: Harbour Office 16 Regent Quay Aberdeen AB11 5SS

Tel: +44 (0)1224 597000

GPS koordinatės: 57.146326 -2.093348

Aberdyno keltų terminale rasite viską, ko reikia tam, kad galėtumėte sklandžiai ir patogiai išvykti: bagažo saugyklą, informacijos centrą.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleivių registracija prasideda likus dviem valandoms  išvykimo. Taip pat yra galimybė paskambinti telefonu. Planuojat atvykimą į Aberdyno keltų terminalą, reikėtų prisiminti, kad jo darbo laikas yra  labai ribotas, todėl, jei tik turite galimybę, į keltų terminalą vykite tuomet, kai jis veikia.

Atvykstama į Lerviko keltų terminalo

Adresas: Lervikas, Shetland ZE1 0LL, Jungtinė Karalystė

Tel: 44 1595 692991

GPS koordinatės: 60.155155 -1.143400

Jei atvykus į Lerviko keltų terminalą liks laiko iki kitų jūsų kelionės planų, nepraleiskite progos pasižvalgyti po miestelį, kuris garsėja savo grožiu, o bagažą palikite saugykloje. Taip pat veikia ir informacijos centras, kuriame gausite visą reikalingą informaciją tolimesnei kelionei planuoti.

Keltai plaukiantys maršrutu Aberdynas - Lervikas

Hamnavoe

Keliaudami šiuo maršrutu plauksite vienu iš trijų šios kompanijos laivų. Vienas iš jų yra keltas Hamnavoe . Keliaujantys šiuo keltu tikrai turės galimybę kokybiškai leisti laiką, rinktis vieną iš daugelio patinkančių pramogų, mėgautis puikiais virtuvės šefų ruošiamais patiekalais.

Hjatland

Sakoma,k kad pats geriausias laikas yra tas, kurį galima leisti kartu su kitais šeimos nariais arba draugais pramogaujant. Belieka tik pridurti, kad tai tikrai turėsite galimybę daryti šiame kelte-gerų akimirkų tikrai netrūks.

Hrossey

Tiek, kiek gali pasiūlyti šie pramogų keltai, gali pasiūlyti ir kurortiniai atostogų miesteliai. Taigi, keliaudami šiuo keltu jausitės taip, lyg atostogautumėte kurorte.


LOADING ...