Keltas Alandų salos – Talinas

Maršrutas keltu Talinas – Alandų (Mariehamnas) salos yra vienas patogiausių keltų jungčių tarp Suomijos ir Estijos. Alandų salos – žvejų, bei dviratininkų rojus. Salynas yra pusiaukelėje tarp Suomijos ir Švedijos. Todėl itin patogi stotelė norintiems tęsti kelionę į Skandinaviją arba Baltijos šalis. Talinas – Estijos sostinė, esanti strategiškai itin palankioje vietoje, keliaujantiems į Lietuvą, Latviją, Rusiją ar Lenkiją. Puikios pramogos laivuose bei galimybė pailsėti ir atgauti jėgas, o taip pat  užburianti jūros panorama dovanoja neišdildomų įspūdžių. 

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Alando salų:

Plaukiantiems iš ir į Turku ir Stokholmą (Vakarinis reisas), Taliną, Helsinkį.

Adresas: Hamngatan,22100 Mariehamn, Suomija

GPS koordinatės: GPS: N/lat 60° 5' 31" E/lon 19° 55' 44"

Plaukiantiems iš ir į Turku ir Stokholmą (Rytinis reisas)

Adresas: Långnäsvägen 656, 22630 Lumparland, Somija

GPS koordinatės: GPS: N60° 6' 59" E20° 17' 51"

Keleivių registracija prieš išvykstant:

Keleivių be transporto priemonių ir keleivių su transporto priemonėmis registracija vykdoma skirtingose vietose. Atvykę į uosta su transporto priemone vadovaukitės nuorodomis, kad patekti į transporto priemonių registracijos vietą. 

Priešais terminalo pastatą yra automobilių stovėjimo aikštelė, terminale – bagažo saugykla. 

Atvykstama į Talino Terminalą:

Adresas: D-terminalas, Lootsi 13, 10151, Talinas

GPS koordinatės: 59.443592,24.765244

Keltų terminale keleiviai kviečiami pasivaišinti kava ir arbata, čia esančioje, jaukioje kavinėje, prireikus keleiviai turi galimybę naudotis bevieliu interneto ryšiu ar apsipirkti kelionei būtinų daiktų, terminalo parduotuvėje. Terminale veikia bagažo saugykla. Tiesa, mokama – paros kaina priklauso nuo bagažo dydžio ir svyruoja tarp trijų – keturių eurų (kainos gali keistis, todėl tikslias kainas reikia stebėti terminale).

Keltai plaukiantys maršrutu  Alandų salos – Talinas

Maršrutu Alandų salos - Talinas plaukia šiuolaikiški „Tallink Grupp” keltai: Romantika ir Viktorija I. Šiuo maršrutu plaukia šiuolaikiški keltai, kelionė jais – suteikia jėgų. Laivuose rasite daug ir įvairių restoranų, kurie pradžiugins puikiais, įvairių pasaulio virtuvių patiekalais. Juos ruošia patyrę virtuvės šefai su profesionalų komanda. Laivuose yra gausu barų ir klubų. Juose kiekvieną vakarą vyksta įspūdingos šou programos, gyvo garso koncertai ar vaidinimai.

Tai modernūs keltai, kuriuose yra gausu papildomų patogumų. Laivais galite keliauti su augintiniais, o taip pat visi keltai pritaikyti prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių, alergiškų keleivių poreikių (įrengtos specialios kajutės, kurių interjere buvo atsisakyta alergiją galinčių sukelti medžiagų). Tereikia apie specialiuosius poreikius pranešti bilietų rezervacijos metu.

Keltuose keleiviai gali naudotis konferencijų salėmis, jose esančia įranga bei bevieliu Wi-fi interneto ryšiu.


LOADING ...