Keltas Belfastas - Cairnryan

Maršrutas keltu Belfastas – Cairnryan yra viena populiariausių keltų jungčių tarp Škotijos ir Airijos. Didžiosios Britanijos gyventojams tai vienas greičiausių susisiekimo būdų tarp salų. Plaukiant šiuo maršrutu nėra ribojamas bagažas, o kelte milžiniškas pramogų ir SPA procedūrų pasirinkimas yra puiki alternatyva varginantiems skrydžiams.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Victorijos Terminalas:

Adresas: Victorijos Terminalas Nr. 4, West Bank kelias, Belfast,

GPS koordinatės: 54.628767, -5.892899

Keltų terminale keleiviai kviečiami pasivaišinti kava ir arbata, čia esančioje, jaukioje kavinėje, prireikus keleiviai turi galimybę naudotis bevieliu interneto ryšiu ar apsipirkti kelionei būtinų daiktų, terminalo parduotuvėje.

Keleivių registracija išvykstant

Keleivių registracija vyksta pagrindiniame Stena line terminalo pastate. Terminale yra ne tik kavinė, parduotuvė, nemokamas Wi-fi interneto ryšys, tačiau ir parduotuvė. Todėl užsiregistravus ir įsigijus bilietus galėsite ramiai atsigerti kavos ar arbatos bei paragauti užkandžių. 

Keleiviai keliaujantys su augintiniais turėtų laukti išvykimo salėje kol prasidės keleivių be transporto priemonių įlaipinimas. Prasidėjus šiai procedūrai darbuotojai nurodys gyvūnams skirtas vietas į kurias galėsite nuvesti savo augintinius.

Atvykstama į Keltų terminalą Cairnryan:

Adresas: Belfasto kelias, Loch Ryan uostas, Cairnryan

GPS koordinatės: 53.98555, -5.035139

Keleivių terminale veikia kavinė, nemokamas bevielis Wi-fi interneto ryšys, mamos ir vaiko kambarys, parduotuvės, automobilių nuomos punktas. Prie terminalo rasite erdvią automobilių stovėjimo aikštelę.

Keltai plaukiantys maršrutu Belfastas - Cairnryan

Maršrutu Belfastas - Cairnryan plaukia keltas Stena Superfast VIII. Šiuolaikiškas Stena line laivas yra lyg paslaugų pramogų ir viešbučių kompleksas maloniai Jūsų kelionei. Vienu metu keltu gali plaukti iki tūkstančio dviejų šimtų keleivių ir visuomet pagelbėti pasirengęs personalas.

  • Kelte keleiviai kviečiami pasižiūrėti naujausius filmus kino teatre arba apsilankyti jaukiame SPA centre, video žaidimų erdvėje.
  • Norintys ramiai paskaityti knygą ar įdomų žurnalą kviečiami tai padaryti erdviose poilsio zonose, ložėje, ir jaukiose kajutėse.

Keltai pritaikyti prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių, tereikia apie specialiuosius poreikius pranešti bilietų rezervacijos metu. Taip pat keltu galite keliauti kartu su savo augintiniais. Tereikia apie tai pranešti bilietų rezervacijos metu.


LOADING ...