Keltas Belfastas – Liverpulis

Belfastas – Liverpulis yra patogi susisiekimo jungtis tarp Airijos ir Anglijos. Smagiai praleistas laikas kelte tampa puikia alternatyvia kelionei automobiliu, autobusu ar skrydžiui lėktuvu. Vykstant šiuo maršrutu galite keliauti drauge su augintiniais ir neišleisti nei cento papildomai.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstana iš Belfasto keleivių keltų terminalo:

Adresas: Viktorijos Terminalas Nr. 4, West Bank kelias, Belfast,

GPS koordinatės: 54.628767, -5.892899

Keleivių registracija prieš išvykstant:

Keleivių registracija vyksta Stena line terminale “Victorijos” Terminalas Nr. 4. Priešais terminalą yra trijų šimtų vietų automobilių aikštelė. Todėl jeigu vykstate automobiliu rekomenduojama atvykti likus bent valandai iki išplaukimo. Automobilių stovėjimo aikštelė yra mokama. (Pirmas pusvalandis – nemokamas): Viena valanda kainuoja £1.20, para – £9, savaitė -  £40.00.

Terminale rasite jaukią kavinę, nemokamą bevielį Wi-fi interneto ryšį, mamos ir vaiko kambarį. 

Atvykstama į Liverpulio keleivių keltų terminalą:

Adresas: 12 “Quays” Terminalas,
Bokštų kelias.

GPS koordinatės: 53.40617, 3.01775

Keltai plaukiantys maršrutu Belfastas - Liverpulis:

Belfastas - Liverpulis maršrutu plaukia du Stena line keltai: Stena Mersey ir Stena Lagan. Patogūs ir jaukūs keltai yra puikios kelionės garantas.

Plaukiant šiais keltais galite su savimi pasiimti augintinį visiškai nemokamai. Keltuose galioja specialus Stena Plus pasiūlymas, kuriuo pasinaudojus turėsite galimybe mėgautis išskirtiniu aptarnavimu, ilsėtis erdvioje ir jaukioje ložėje, skanauti puikių užkandžių ir gėrimų, bei nemokamai pusryčiauti. Yra papildomų sąlygų.

Keltai, kurie plaukia maršrutu Belfastas – Liverpulis, yra pritaikyti prie judėjimo negalią turinčių žmonių poreikių.

Kruiziniais laivais vienu metu gali plaukti po devynis šimtus aštuoniasdešimt žmonių, bei visuomet keleiviams pasirengęs pagelbėti personalas. Kelionė trunka apie aštuonias valandas, tačiau ji prabėga kaip viena akimirka.

Stena Mersey

Kelte yra gausu restoranų ir barų, kuriuose turėsite galimybę pasimėgauti skaniais patiekalais, gėrimais, užkandžiais. Daugiau nereikia niekuo rūpintis. Jeigu norite – galite tiesiog ramiai pasižiūrėti naujausius filmus kino teatre arba darbuotis ir sekti pasaulio aktualijas naudojant bevielį nemokamą Wi-fi interneto ryšį.

Vaikams įrengtas žaismingas vaikų žaidimų kambarys, bei kitų pramogų.

Keleiviai kviečiami pasižvalgyti parduotuvėse. Laive esančiose parduotuvėse ne tik rasite suvenyrų ir dovanų, bei kelionei būtinų daiktų, tačiau ir žaislų, kvepalų ir kosmetikos.

Stena Lagan

Kelte Stena Lagan galėsite rinktis iš plataus pramogų spektro. Žinoma, kelionė jūra žada nepakartojamų įspūdžių, todėl negalima praleisti galimybės pasigrožėti panoraminiais jūros vaizdais, o taip pat pasimėgauti jūros bangų muša.

Kelte yra kino teatras, kuriame galite mėgautis naujausiais filmais, gurmaniški restoranai, o taip pat vaikai turi galimybę puikiai praleisti laiką vaikų žaidimų kambaryje.

 


LOADING ...