Keltas Belfastas - Meno sala

Belfastas yra svarbi jūrinė jungtis, kuri jungia ypač populiarią Airijos šalį bei Meno salą. Maršrutas Belfastas – Daglasas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nesugaišdami daug laiko ir nepatirdami nepatogumų, nori atvykti į Meno salą iš Airijos. Dar viena džiugi žinia yra ta, kad ir laiko šiam tikslui daug skirti nereikės- kelionės truks tik 2 valandas ir 55 minutes.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Belfasto keltų terminalo              

Adresas: Isle of Man Steam Packet Company Terminal, Albert Quay, Belfast, BT3 9HY

Tel: +44 (0)28 9055 4422

GPS koordinatės: 54.37.04  5.54.06

Planuojant savo išvykimo dieną, vertėtų prisiminti, kad Belfasto keltų terminalas pradeda veikti tik likus 3 valandoms iki išvykimo. Taigi, jei tik turite galimybę, pasistenkite neatvykti per anksti, priešingu atveju, būsite priversti leisti laiką mieste ar keltų terminalo prieigose.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Registracija vykstantiems šiuo reisu prasideda likus 3 valandoms iki išvykimo ir baigiasi likus 25 minutėms iki išvykimo. Tiesa, tie asmenys, kurie vyks automobiliais, turi užsiregistruoti ne vėliau, kaip likus 45 minutėms iki išvykimo. Na, o, jei planuojate vykti be automobilio, tokiu atveju, transporto priemonę galite palikti automobilių stovėjimo aikštelėje.  

Atvykstama į Daglaso keltų terminalą

Adresas: Isle of Man Steam Packet Company, Sea Terminal, Douglas, IM1 2RF

Tel:+44 1624 686923

GPS koordinatės: 54.08.51.03., 4.28.24.92”W

Būtent Daglaso keltų terminalas yra pirmoji vieta, kurioje atsidursite atvykę į Meno salą. Jaukiame ir nedideliame Daglaso keltų terminale rasite viską, ko reikia, kad  galėtumėte sklandžiai bei patogiai tęsti kelionę: mamos ir vaiko kambarį, galimybė išgerti kavos, informacijos biurą.

Keltai, plaukiantys maršrutu Belfastas – Daglasas

Mannanan

Vienas iš keltų, kuriuo vyksta šio reiso dalyviai, yra keltas Mannanan. Vykstantys šiuo keltu gali mėgautis puikiais gėrimais bei užkandžiais, tiek savo kajutėje, tiek kavinėje.

Bee My Chree

Bee – My – Chree  - tai keltas, kuris tikrai turi, ką pasiūlyti: jei esate vienas iš tų žmonių, kuris būtinai kiekvienos kelionės metu stengiasi ką nors įsigyti, tokiu atveju tikrai turėsite galimybę tai padaryti  - kelte veikia puiki parduotuvė, kurioje raiste kvepalų, papuošalų ar dovanų namuose likusiems vaikams.


LOADING ...