Keltas Berkenhedas - Meno sala

Berkenhedas yra jūrinė jungtis tarp Anglijos ir Meno salos. Keliautojams labai dažnai kyla įvairių sunkumų, kuomet iš žemyno reikia atvykti į salą-dėl geografinių ypatybių sumažėja keliavimo būdų skaičius. Būtent tokiais atvejais ypač verta pasidžiaugti, kad egzistuoja kelionės keltais. Tai – iš tiesų puikus pasirinkimas, kurio dėka ne tik lengva pasiekti salą, bet ir turi dar daugiau privalumų. Štai, keletas pačių svarbiausių: keliauti keltais yra nebrangu,  be to,  galima rinktis kur kas įvairesnius  laisvalaikio būdus. Tiesa, kelionė nėra labai trumpa – reisas trunka 4 valandas ir 15 minučių, tačiau pramogų kupina skeltas, kuriuo plauksite, dovanos puikius įspūdžius.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Berkenhedo keltų terminalo

Adresas:12 Quays Terminal, Tower Road, Birkenhead Wirral, CH41 1FE

Tel: pastaba – paslaugos teikėjas nenurodo telefono numerio.

GPS koordinatės: 53.402881; -3.017462               

Planuojantys išvykimą iš šio keltų uosto, turėtų prisiminti, kad  būtent  jo darbo laikas yra labai ribotas: keltų terminalas lankytojų laukia šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 11.00 iki 14.00 valandos. Taigi, jei tik turite galimybę, prisitaikykite prie keltų terminalo darbo valandų.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Planuodami kelionę, nepamirškite ir visos svarbios informacijos, kuri yra susijusi su registracija: į atmintinę derėtų įtraukti tai, jog registracija prasideda likus 1,5 valandos iki išvykimo. Maža to, verta įsidėmėti ir dar keletą skaičių: keleivių, vykstančių be automobilių registracija baigiasi prieš 25 minutes, keleivių, vykstančių automobiliais registracija baigiasi prieš 45 minutes.

Atvykstama į Daglaso keltų terminalą

Adresas: Isle of Man Steam Packet Company, Sea Terminal, Douglas, IM1 2RF

Tel: +44 1624 686923

GPS koordinatės: 54.08.51.03, 4.28.24.92

Daglaso keltų terminalas yra įrengtas galvojant apie keliautojų patogumą bei galimybę sklandžiai keliauti – terminale yra viskas, ko gali prireikti keliautojui: mamos ir vaiko kambarys, informacijos centras, veikia interneto ryšys.

Keltai, plaukiantys maršrutu Berkenhedas - Daglasas

Bee My Chree

Šio maršruto keleiviai plaukia Bee-My-Chree kompanijos keltu. Kiekvienas, kuris keliaus  šia vandens transporto priemone, liks maloniai nustebintas – galės mįgautis puikiais garsių virtuvės šefų paruoštais patiekalais, išsirinkti gardžiausio ir labiausiai tinkančio vyno ar pamaloninti save puikiais pirkiniais.


LOADING ...