Keltas Bilbao – Portsmutas

Bilbao – jungtis tarp dviejų šalių – Prancūzijos ir Anglijos. Šios šalys kasdien pritraukianti itin didelius keliautojų srautus. Kelionė keltu bus idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina komfortą kelionės metu, operatyvumą ir yra neabejingi kelionėms vandeniu. Bene kiekvienai kelionei galime pasirinkti labiausiai poreikius ir galimybes atitinkantį keliavimo būdą, bet vargu, ar kuri transporto priemonė turi tiek privalumų kaip keltas. Keliaudami keltu iš Prancūzijos į Angliją galėsite mėgautis patogumu, saugiu keliavimo būdu, pramogomis, o svarbiausia – sąlyginai neaukšta kelionės kaina.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Bilbao keltų terminalo

Adresas: Puerto de Bilbao, Muelle A3, 48508 Bilbao, Prancūzija

Tel: (34) 9 02 108 147

GPS koordinatės: 43.35378, -3.07035

Bilbao keltų terminale rasite viską, ko reikia pasiruošti kelionei ir patogiam išvykimui. Čia yra užkandžių baras, karšti ir šalti gėrimai, tualetai. Terminalas pritaikytas neįgaliesiems. Laukdami išvykimo galėsite naudotis nemokamu bevieliu interneto ryšiu tiek terminale, tiek Bilbao bare. Maža to, galėsite keliauti su savo augintiniu – šuniu, tik pasirūpinkite pavadėliu ir antsnukiu.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleiviai, vykstantys maršrutu Bilbao–Portsmutas, į terminalą turi atvykti likus ne mažiau kaip dviem valandoms iki išvykimo. Šios dvi valandos yra skirtos keleivių registracijai. Registracija paprastai vyksta sklandžiai ir greitai. Jei atvyksite automobiliu, šalia rasite automobilių stovėjimo aikštelę, kuri yra pritaikyta ir neįgaliesiems.

Atvykstama į Portsmutas keltų terminalą

Adresas: Wharf Road, Portsmouth Hants, PO2 8RU, Anglija

GPS koordinatės: 50.811823,-1.088367

Portsmutas terminale rasite viską, ko reikia atvykus į šalį. Čia yra patogus mamos ir vaiko kambarys, kuriame galėsite pervystyti, perrengti ir pamaitinti kūdikį, baras ir kavinė, kuriuose atsiskaitysite tiek svarais, tiek eurais. Yra pinigų keityklos. Taip pat čia įrengtas daugiakalbis interaktyvus informacijos terminalas, yra galimybė naudotis nemokamu bevieliu interneto ryšiu visame terminale ir daug kitų privalumų.

Keltai, plaukiantys maršrutu Bilbao–Portsmutas

Šiuo maršrutu keliautojus plukdo „Cap Finistère“ keltas, užtikrinantis itin komfortišką kelionę. Kelte siūlomas aukšto lygio apgyvendinimo paslaugos, čia rasite parduotuvių, maitinimo vietų, yra įrengtos žaidimų patalpos vaikams, todėl kelionė su mažaisiais tikrai neprailgs. Suaugusieji galės mėgautis jiems skirtomis pramogomis.


LOADING ...