Keltas Cairnryan - Belfastas

Cairnryan - Belfastas yra patogi susisiekimo jungtis tarp Škotijos ir Airijos. Didžiosios Britanijos gyventojams tai vienas greičiausių susisiekimo būdų tarp salų. Plaukiant šiuo maršrutu nėra ribojamas bagažas, o kelte milžiniškas pramogų ir SPA procedūrų pasirinkimas yra puiki alternatyva varginantiems skrydžiams.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Cairnryan keleivių terminalo:

Adresas: Belfasto kelias, Loch Ryan uostas, Cairnryan

GPS koordinatės: 53.98555, -5.035139

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keleivių registracija vyksta pagrindiniame Stena line terminalo pastate. Automobilį galite palikti automobilių stovėjimo aikštelėje: Savaitė (septynios paros) kainuos vos £25.00, Dvi valandos – vienas svaras. Aikštelėje yra trys šimtai vietų. Automobiliui vietą galite užrezervuoti bilietų rezervacijos metu.

Terminale yra: kavinė, parduotuvė, telefonai, nemokamas Wi-fi interneto ryšys ir kiti. Todėl užsiregistravus ir (arba) įsigijus bilietus galėsite ramiai atsigerti kavos ar arbatos bei paragauti užkandžių. 

Keleiviai keliaujantys su augintiniais turėtų laukti išvykimo salėje kol prasidės keleivių be transporto priemonių įlaipinimas. Tuomet darbuotojai nurodys gyvūnams skirtas vietas į kurias galėsite nuvesti savo augintinius.

Atvykstama į Belfasto uostą:

Adresas: Victorijos Terminalas Nr. 4, West Bank kelias, Belfast

GPS koordinatės: 54.628767, -5.892899

Keltas plaukiantis maršrutu Cairnryan – Belfastas:

Cairnryan – Belfastas maršrutu plaukia keltas Stena Superfast VIII. Šiuolaikiškas Stena line laivas yra lyg paslaugų pramogų ir viešbučių kompleksas maloniai Jūsų kelionei. Vienu metu keltu gali plaukti iki tūkstančio dviejų šimtų keleivių ir visuomet pagelbėti pasirengęs personalas. Taip pat laivu keliauti galėsite kartu su savo augintiniais. Gyvūnai vyksta nemokamai, tačiau privalo turėti visus reikiamus dokumentus, kurie yra reikalaujami Europos Sąjungos.

Stena Superfast VIII

Keltas Stena Superfast VIII yra modernus keltas, kuriame keleiviai kviečiami paragauti skanių patiekalų ir gurmaniškų užkandžių bei atsigaivinti gaiviaisiais ir tauriaisiais gėrimais. Kelionės metu nepraleiskite progos pasimėgauti masažais arba sauna bei sūkurine vonia.

Kelionės metu galėsite pasimėgauti nuostabiu jūros vaizdu ir paskaityti knygą ar žurnalą atvirame denyje arba poilsio ložėje. Plaukiantys šiuo maršrutu gali parduotuvėse įsigyti kvepalų, kosmetikos, žaislų ar suvenyrų, o taip pat pasinaudoti Stena Plus pasiūlymu ir pasirinkti vietą ramiam poilsiui, bei pasimėgauti užkandžiais, vynu, kava ar arbata nemokamai.

Visame kelte Stena Superfast VIII veikia bevielis Wi-fi interneto ryšys, todėl galėsite pabaigti darbus ar nenutrūkstamai sekti pasaulio aktualijas.

Cairnryan – Belfastas maršrutu plaukiantis laivas yra sukurtas Jūsų įsimintinai kelionei.


LOADING ...