Keltas Didysis Jarmutas –Limingtonas

Daugelis keliautojų atkreipia dėmesį į tai, jog kelionės turi būti saugios, patogios bei įdomios, tačiau tik nedidelė dalis keliautojų suvokia, kad be jau išvardintų kriterijų kelionės gali būti ir ekonomiškos. Tai – ypač svarbus kelionės pranašumas, kadangi tokiu būdu galite būti taupomas ir keliautojų laikas, ir pinigai. Tačiau tai – dar ne viskas: svarbu suprasti, kad tai, ar kelionė bus iš tiesų ekonomiška, didele dalimi priklausys ir nuo paties keliautojo, o svarbiausias sprendimas yra priimti teisingus sprendimus. Pavyzdžiui, jei iš Didžiojo Jarmuto norite nuvykti į Limingtoną, nedvejodami rinkitės kelionę keltą, mat tokiu būdu sutaupysite ypač daug brangaus savo laiko, o  kartu – ir sumažinsite išlaidas, skirtas šiai kelionei.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Didžiojo Jarmuto keltų terminalo

Adresas: Eastport UK House, Vanguard Houe S, S Beach Parade, Great Yarmouth NR30 3GY, Didžioji Britanija

Tel: +44 1493 335500

GPS koordinatės: 52.5759 1.7394

Kavinėje jūsų laukia užkandžiai bei gėrimai, o informacijos centre – informacijos leidiniai.

Keleivių registracija  prieš išvykstant

Keleiviai užsiregistruoti gali likus iki išvykimo dviem valandoms. Jei vyksite automobiliu, nepamirškite užregistruoti ir jo. Na, o tiems, kurie nori vykti be automobilio, tačiau nežino, kur jį palikti, yra siūloma puiki išeitis – transporto priemonę palikti  galite saugomoje aikštelėje. Vietą joje galite rezervuoti iš anksto.

Atvykstama į Limingtono keltų terminalą

Adresas: Undershore Rd, Lymington SO41 5SB, Jungtinė Karalystė

Tel: +44 333 999 7333

GPS koordinatės:  50.75 1.55

Šiame keltų terminale yra įrengti visi infrastruktūriniai sprendimai, kad  kelionė galėtumėte tęsti patogiai ir sklandžiai: veikia kavinė, Wi fi  interneto ryšys, informacijos centras.

Keltai, plaukiantys maršrutu Didysis Jarmutas - Limingtonas

Wight light ir Wight Sky – būtent šiais keltais plaukia keliautojai iš  Didžiojo Jarmuto į Limingtoną.

Wight light

Šiuo  žavingu keltu keliaudami į Limingtoną užtruksite mažiau nei valandą, o kelionės metu ne tik turėsite galimybę mėgautis puikiais užkandžiais ar gėrimais, bet ir pasivaikščioti erdviais deniais.

Wight Sky

Nepanorusiems leisti laiko laukimo salėje, verta išeiti į lauką  - pakvėpuoti grynu oru ir iš arti pasimėgauti puikiais vaizdais.


LOADING ...