Keltas Diunkerkas – Doveris

Maršrutas keltu Diunkerkas – Doveris yra populiari jungtis tarp Anglijos ir Prancūzijos, o tuo pačiu ir visos Europos. Keliautojams iš Skandinavijos, Rytų Europos, Baltijos jūros šalių gyventojams šis maršrutas yra patogus susisiekimas su Anglija, ypač sostine Londonu, kuri yra vos už 121 km nuo Doverio. O ir Diunkerkas yra tik 300 km nuo Prancūzijos sostinės Paryžiaus bei 159 km nuo Belgijos sostinės Briuselio. Taigi, šis maršrutas išties patogus daugeliui keliautojų norinčių persikelti per Lamanšo sąsiaurį su savo automobiliu. Vos dvi valandos patogiai įsitaisius kelte ir jau pasiekiamas kelionės tikslas.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Diunkerko keltų terminalo

Adresas: Roulier du Port Ouest, F-59279 Loon-Plage.

GPS koordinatės: 51º01.261N 002º11.868E.

Keliaujantys iš Prancūzijos į Didžiąją Britaniją, pirmiausia turi praeiti pasų kontrolę, tik tuomet vyksta įsiregistravimas į keltą. Rekomenduojama susiplanuoti atvykimą į terminalą taip, jog būtumėte vietoje daugiau nei 45 minutes iki kelto išplaukimo arba 90 min kuomet tikimasi didelio keleivių antplūdžio.

2016 pavasarį pastatytas naujas DFDS keleivių aptarnavimo terminalas Diunkerke. Tai modernus, patogus terminalas, į jį veda nauji įvažiavimai, pagerintas pasiekiamumas vykstantiems invalido vežimėliu.

Atvykstama į Doverio keltų terminalą

Adresas: Dover eastern Docks terminal, Dover, Kent, CT16 1JA

GPS koordinatės: 51º07.588N 001º19.624E​

Doverio keltų terminalas yra vienas judriausių pasaulyje. Todėl jį labai lengva pastebėti ir rasti. Keltų terminalas dirba ištisą parą, 7 dienas per savaitę.

Keltai plaukiantys maršrutu Diunkerkas – Doveris

Maršrutu Diunkerkas – Doveris kasdien po kelis kartus plaukia kompanijos DFDS Seaways keltai Dover Seaways, Delft Seaways ir Dunkerque Seaways. Tai modernūs keltai, kurie buvo pastatyti būtent šiam maršrutui. Visi trys laivai yra identiški, šviesūs, erdvūs ir jaukūs, lengvo skandinaviško dizaino, sukuriantys nuostabią kelionės jūra patirtį. Šiuose keltuose gali plaukti tūkstantis keleivių. Keltas plaukia dvi valandas, o kelte tiek daug pramogų ir veiklos, jog tikrai gali pritrūkti laiko viską aplankyti ar išbandyti – kavinės, barai, parduotuvės, jaukios vietelės pokalbiams ir kavai. Keltuose didelis dėmesys skiriamas kelionės patogumui užtikrinti, tad kelionė nebus varginanti, priešingai – tai bus poilsis.


LOADING ...