Keltas Doveris – Diunkerkas

Vienas populiariausių ir patogiausių būdų nusigauti iš Anglijos į Prancūziją yra kelionė keltu per Lamanšą. Maršrutas Doveris – Diunkerkas plaukia keletą kartų per dieną, o kelionė trunka vos porą valandų. Doveris yra vos už 121 km nuo Londono, tad londoniečiams jis yra artimiausias kelias į puikių atostogų ar išvykų Europoje pradžią. Šiuo maršrutu naudojamasi ne tik kai norima nuvykti į Prancūziją, dažnai tai tik kelionės pradžia ir persikėlus į žemyninę Europos dalį, toliau vykstama į Skandinavijos šalis, Baltijos jūros šalis ar Rytų Europą. Diunkerkas yra tik 300 km nuo Prancūzijos sostinės Paryžiaus bei 159 km nuo Belgijos sostinės Briuselio bei šalia pagrindinių magistralių vedančių į kitus didžiuosius Europos miestus.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Doverio keltų terminalo

Adresas: Dover eastern Docks terminal, Dover, Kent, CT16 1JA

GPS koordinatės: 51º07.588N 001º19.624E​

Doverio keltų terminalas yra vienas judriausių pasaulyje, čia kasdien atplaukia ir išplaukia keleiviniai ir krovininiai keltai. Atvykti į terminalą labai paprasta, čia veda visi keliai.  Doverio keltų terminalas dirba ištisą parą, 7 dienas per savaitę.

Keltų terminale, keliaujantys iš Didžiosios Britanijos į Prancūziją,  pirmiausia praeina pasų kontrolę, o tuomet  vyksta įsiregistravimas į keltą. Registracija baigiasi 45 minutės iki kelto išvykimo, tad rekomenduojama nevėluoti. Dienomis, kuomet tikimasi didelio keleivių antplūdžio, į terminalą reikėtų atvykti apie 90 min iki kelto išvykimo.

Atvykstama į Diunkerko keltų terminalą

Adresas: Roulier du Port Ouest, F-59279 Loon-Plage.

GPS koordinatės: 51º01.261N 002º11.868E.

Diunkerko keltų terminalas yra modernus ir naujas. Naujas DFDS keleivių aptarnavimo terminalas Diunkerke pastatytas 2016 pavasarį. Tai šviesaus ir naujo išplanavimo, patogus terminalas, į jį veda nauji įvažiavimai, pagerintas pasiekiamumas vykstantiems invalido vežimėliu.

Keltai plaukiantys maršrutu Doveris - Diunkerkas

Doveris  - Diunkerkas maršrutu reguliariai plaukia kompanijos DFDS Seaways keltai Dover Seaways, Delft Seaways ir Dunkerque Seaways. Trys identiški, modernūs keltai buvo pastatyti ir pritaikyti būtent šiam populiariam maršrutui. Keltų įrengimui pasitelktos naujausios technologijos, keltai įrengti skandinavišku stiliumi, tad erdvios, šviesios ir jaukios kelto kajutės ir bendros patalpos – tikras malonumas tokiuose keltuose leisti trumpą, dviejų valandų trukmės kelionę. Erdviuose keltuose vienu metu gali keliauti tūkstantis keleivių. Čia veikia barai, kavinės, restoranai, įrengtos jaukios vietos pasisėdėjimams prie kavos puodelio.


LOADING ...