Keltas Doveris – Kalė

Dover yra jūrų kelio jungtis, tarp dviejų šalių – Anglijos ir Prancūzijos. Sprendimas keliauti iš Dover į Calais, tinka tiems žmonėms, kurie nori greičiau nei per dvi valandas iš Anglijos pateikti į Prancūziją.32 km – toks atstumas jūra skiria Prancūziją nuo Anglijos, o keltų maršrutas Doveris – Kalė sujungia. Šis maršrutas vienas populiaresnių ir greitesnių būdų nusigauti iš Anglijos į Prancūziją ir tęsti kelionę po Europą savo automobiliu. Anglijos miestas Doveris yra visai šalia Londono, tad londoniečiams bei pietryčių Anglijos gyventojams Doveris yra artimiausias kelias į Europą. Šiuo maršrutu naudojamasi ne tik kai norima nuvykti į Prancūziją, dažnai tai tik kelionės pradžia ir persikėlus į žemyninę Europos dalį, toliau vykstama į Skandinavijos šalis, Baltijos jūros šalis ar Rytų Europą. Kadangi Prancūzijos miestas Kalė yra svarbus transporto mazgas bei įsikūręs šalia pagrindinių magistralių, susisiekimas automobiliu išties paprastas.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Doverio keltų terminalo

Adresas: Dover eastern Docks terminal, Dover, Kent, CT16 1JA

GPS koordinatės: 51.07.588 001.19.624​

Doverio keltų terminalas yra kone vienas judriausių pasaulyje, čia kasdien atplaukia ir išplaukia keleiviniai ir krovininiai keltai. Atvykti į terminalą labai paprasta, čia veda visi keliai.  Doverio keltų terminalas dirba ištisą parą, 7 dienas per savaitę.

Keltų terminale, keliaujantys iš Didžiosios Britanijos į Prancūziją,  pirmiausia praeina pasų kontrolę, o tuomet  vyksta įsiregistravimas į keltą. Registracija baigiasi 45 minutės iki kelto išvykimo, tad rekomenduojama nevėluoti. Dienomis, kuomet tikimasi didelio keleivių antplūdžio, į terminalą reikėtų atvykti apie 90 min iki kelto išvykimo.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Registracijos – bene pats svarbiausias kelionės veiksmas: kiekvienas keleivis turi užsiregistruoti prieš išvykdamas. Keliauti gali ir jūsų automobilis. Tačiau galimas ir kitas sprendimas – transporto priemonę galite palikti automobilių saugojimo aikštelėje. Tam, kad išvengtumėte keblumų, iš anksto užsisakyti vietą aikštelėje.

 

Atvykstama į Kalė keltų terminalą

Adresas: DFDS Seaways Car Ferry Terminal, 62100 Calais, France.

GPS koordinatės: 50:57:58 1:51:43

Šis keltų terminalas pasitiks jus visais sprendimais, kurie reikalingi tam, kad kelionę galėtumėte tęsti ypač patogiai: veikia informacijos centras, Wi fi ryšio internetas, kavinė, mamos ir vaiko kambarys, parduotuvė.

Keltai plaukiantys maršrutu Doveris – Kalė

Maršrutu Doveris  - Kalė reguliariai plaukia kompanijos DFDS Seaways keltai Côte des Dunes, Côte des Flandres ir Calais Seaways. Visi trys keltai yra neseniai atnaujinti ir visi identiškai pritaikyti šiam Doveris – Kalė maršrutui bei šiuo maršrutu keliaujančiųjų poreikiams. Keltų įrengimui pasitelktos naujausios technologijos, įrengti skoningai skandinavišku stiliumi, tad erdvios, šviesios ir jaukios kelto patalpos puiki vieta praleisti pusantros valandos trukmės kelionę. Erdviuose keltuose vienu metu gali keliauti tūkstantis keleivių. Čia veikia barai, kavinės, restoranai, įrengtos jaukios vietos pasisėdėjimams prie kavos puodelio, vaikų žaidimo aikštelės, dovanų parduotuvės.

Šio maršruto keleiviai yra plukdomi vienu iš 5 keltų. Visi keltai yra įspūdingo dydžio, tad vienu metu gali plaukti ypač didelis skaičius keleivių (daugiau nei 1400 žmonių). Keltuose rasite kelių tipų kajutes, kavines, restoranus. Ypač daug sprendimų yra siūloma įdomiam, turiningam, o svarbiausia – naudingam jūsų laisvo laiko leidimui: galėsite ne tik naudotis internetu, bet ir įsigyti kvepalų, drabužių, pasivaikščioti deniais, nuo kurių atsiveria įspūdingi vaizdai, ar stebėti spalvingus vakaro šou, įvairių atlikėjų pasirodymus ar net patys juose sudalyvauti.

Spirit of Britain

Keltuose rasite kelių tipų kajutes, kavines, restoranus.

Spirit of France

Ypač daug sprendimų yra siūloma įdomiam, turiningam, o svarbiausia – naudingam jūsų laisvo laiko leidimui: galėsite ne tik naudotis internetu, bet ir įsigyti kvepalų, drabužių, pasivaikščioti deniais, nuo kurių atsiveria įspūdingi vaizdai, ar stebėti spalvingus vakaro šou, įvairių atlikėjų pasirodymus ar net patys juose sudalyvauti.

Pride of Cantebury

Užtikrins kokybišką vaikų ir tėvų poilsį bei įdomų laisvo laiko praleidimą.

Pride of Kent

Keltas, siūlantis daug galimybių, kaip praleisti laisvą laiką:  - nuo apsipirkimo parduotuvėje iki bendravimo su namuose likusiais artimiausiais.

Pride of Burgundy

Keleiviai turi galimybę leisti laiką kartu su augintiniais specialiose zonose.


LOADING ...