Keltas Dublinas – Holihedas

Kiekvieną savaitę daugybė žmonių ieško žmonių ieško būdų, kaip iš Dublino atvykti į Holyhedą. Belieka tik  pridurti, kad gamtos veiksniai, šiuo atveju, labai apriboja keliavimo galimybes šiuo maršrutu: keliauti galima arba lėktuvu, arba keltu. Dėl tam tikrų priežasčių, nemažai žmonių atsisako kelionių lėktuvu, todėl maršrutas keltu Dublinas – Holyhedas jau ilgą laiką yra populiarus pasirinkimas.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Dublino keleivių terminalo:

Adresas: Antras terminalas,
Aleksandro kelias, Dublinas, Airija.

GPS koordinatės: 53.349617, -6.1974

Keleivių registracija prieš išvykstant

Išvykstančių asmenų registracija vyksta antrame terminale. Jei atvykote autmobiliu, tačiau pageidaujate plaukti be jo, autmobilį galite palikti saugojimo aikštelėje. Kainos, kurios taikomos aikštelėje paliktiems autmobiliams: trumpalaikis saugojimas

Trumpalaikis saugojimas - 2.00 €/ val.
Paros - 9.00 €/ 24 val.(para)
Ilgalaikis - 50.00 €/ septynios dienos.

Tačiau vietų skaičius ribotas, todėl rekomenduojama atvykti bent valanda anksčiau iki kelto išplaukimo. 

Atvykstama į Holihedo keltų terminalą:

Adresas: Pirmas terminalas , Holihedas (Holyhead),
 Anglija.

GPS koordinatės: 53.30765, -4.63124

Atvykę į terminalą turėsite galimybę išgerti kavos arbatos, įsigyti būtinų daiktų, ir tiktuomet patogiai tęsti kelionę.

Keltai plaukiantys maršrutu Dublinas – Holihedas:

Keleiviai plukdomi moderniais keltais, kurie užtikrins, kad vos per porą valandų pasieksite kelionės tikslą. Plaukimas keltais turi labai didelį pranašumą: keliaudami lėktuvu, jūsų yra labai apribota, tuo tarpu keliaudami keltais turite progą lankytis kino teatre, parduotuvėse, kavinėse. Stena Superfast X  - keltas, kuris nustebins jums savo praktiškumu – suprojektuotas taip, kad kiekvienas ras sau labiausiai tinkančią vietą laisvo laiko praleidimui: norintys ramiai praleisti laiką gali likti kajutėje, tuo tarpu pageidaujantys  veiksmo ir pramogų – pasukti į pramogų centrą. Kelionė tokiu keltu taps išskirtine jūsų visos kelionės dalimi – kelte praleistą laiką prisiminsite dar ilgai. Keltas Stena Adventurer keltas užtikrins, kad kelionės metu jausitės komfortabiliai, nepriklausomai nuo to, kas keliauja kartu su jumis -  draugų kompanija, mažamečiai vaikai ar mylimas augintinis – kiekvienas jūsų bendrakeleivis jausis saugiai, turės galimybę patenkinti svarbiausius poreikius, tad viskas, ką reikės daryti, tai  maloniai leisti laiką. Greituoju katamaranu kelionė iš Holyhedo į Dubliną trunka labai nedaug – vos 1 valandą ir 49 minutes. Laikas prabėgs greitai geriant kavą ar mėgaujantis užkandžiais, tad netruksite pastebėti, kaip greitai pasiekėte kelionės tikslą. Vykdami keltu Ulysses iš Holyhedo į Dubliną, turėsite galimybę apsilankyti kelte veikiančioje parduotuvėje, tokiu būdu garantuodami malonų laiko praleidimą. Jei būdami Holyhede nespėjote savęs pamaloninti pirkiniais ar įsigyti lauktuvių artimiesiems bei draugams, tai padaryti turėsite galimybę kelionės metu.

Stena Superfast X

Stena Superfast X praktiškas ir patogus keltas, kuriuo vienu metu gali plaukti daugiau nei tūkstantis du šimtai keleivių ir profesionalus personalas. Tai komfortiškas viešbučių ir pramogų kompleksas, kuriame yra vaikų žaidimų kambarys, erdvė šeimai ir paaugliams, restoranai, o taip pat nemokamas kino teatras ir galimybė pigiau nei sausumoje įsigyti vertingų daiktų, tokių kaip: alkocholis, suvenyrai, kosmetika, kvepalai, žaislai ir kelionei būtinos prekės.

Kelte veikia bevielis Wi-fi interneto ryšys ir kitos pramogos, tačiau jeigu norite tiesiog ramiai atsipalaiduoti Jums visuomet paruoštos erdvios poilsio zonos ir puikios kajutės.

Stena Adventurer

Keltas Stena Adventurer yra puikios kelionės garantas. Čia galėsite ramiai atsipalaiduoti ir pasigrožėti jūros panorama, o taip pat paskanauti fantastiškais valgiais, gėrimais ir užkandžiais.

Kelte yra atskiras vaikų žaidimų kambarys.

Stena Adventurer – tai galimybė pigiau įsigyti suvenyrų ir kelionei būtinų daiktų, o taip pat šiame kelte galėsite atsipalaiduoti nemokamame kino teatre ar su puodeliu puikios kavos rankoje ramiai paskaityti mėgstamą knygą bei žurnalą.

KATAMARANAS Dublin Swift 

Greitasis katamaranas Dublin Swift – vienas geriausių pasirinkimų norint greitai, saugiai bei kokybiškai nuvykti iš Holyhedo į Dubliną. Kelionė, kurios metu turėsite progą mėgautis pasakiškais vaizdais ir puikiais potyriais, truks vos 1 valandas ir 49 minutes. Tikslius išvykimo bei atvykimo laikus sužinosite pažvelgę į tvarkaraštį.

KELTAS Ulysses

Keltas Ulysses – patikimas pasirinkimas tuo atveju, jei iš Holyhedo norite nuvykti į Dubliną. Šiame kelte rasite daug vietų, kuriose galėsite skaniai ir kokybiškai pavalgyti, jums bus suteiktas apgyvendinimas, tačiau svarbiausias šio kelto pranašumas  yra tas, jog tai – ilgiausias automobilius keliantis keltas pasaulyje.


LOADING ...