Keltas Dublinas - Liverpulis

Tik šiek tiek daugiau nei 7 valandos  - būtent tiek laiko reikės, kad iš Dublino, esančio Airijoje, atvyktumėte į Anglijoje esantį Liverpulį. Jei pasirinktumėte tokį  maršrutą, kad iš Dublino į Liverpulį galėtumėte vykti kita transporto priemone, tokia kelionė truktų kur kas ilgiau, tuo tarpu plaukimas keltu leis  taupyti savo laiką, pinigus beik sveikatą.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Dublino uosto

Adresas: P&O European Ferries (Irish Sea) Ltd  Terminal 3 North Quay Extension Dublin 1

Tel: +44 (0)845 832 22 22

Fax: +353 1 836 6472

GPS koordinatės: 53.347632,-6.226104

Šiame keltų terminale yra įrengtas informacijos centras, informaciniai ženklai, mamos ir vaiko kambarys, kavinė, veikia internetas.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Prieš išvykstant keleivių registracija  yra būtina. Ji prasideda likus dviem valandoms iki išvykimo. Taigi, kiekvienas keliautojas, kuris planuoja vykti šiuo reisu, savo laiką turi suplanuoti taip, kad spėtų atvykti laiku, liktų laiko registracijai. Papildomo dėmesio reikės tiems, kurie planuoja vykti automobiliu – jei planuojate vykti šia transporto priemone, registruoti teks ir automobilį. Na, o tuo atveju, jei manote, kad geriausias variantas yra išvykimas be jo, automobilį palikite stovėjimo aikštelėje.

Atvykstama į Liverpulio uostą

Adresas: P&O Ferries Gladstone Branch Dock No 3 Liverpool Freeport Bootle, Merseyside L20 1BG

GPS koordinatės: 53.466425,-3.01939

Atvykę išgerkite puodelį kavos ar arbatos, sužinokite informaciją informacijos centre.

Keltai, plaukiantys maršrutu Dublinas - Liverpulis

Maršrutas Liverpool – Dublin yra vykdoma net 3 kartus per dieną, todėl tai leidžia ypač patogiai planuoti savo laiką bei keliones. Maža to, Liverpool uostas yra atidarytas visą parą, todėl į jį galite atvykti bet kuriuo, Jums patogiu metu ir laukti reiso vienu iš 5 dėmesio vertų keltų. Kuo jus džiugins ir stebins šie keltai? Rasite prašmatnias kajutes, restoranus bei barus, klubus, kuriuose galėsite išvysti nuotaikingus šou. Jei esate pavargę po įtemptos darbo savaitės, nepraleiskite galimybės atsipalaiduoti SPA centre. Puikių pramogų netrūks ir kartu su jumis keliaujančioms jūsų atžaloms: laiką bus galima leisti spalvinguose žaidimų kambariuose ar stebėti smagius animacinius filmukus.

Spirit of Britain

Rasite prašmatnias kajutes, restoranus bei barus, klubus, kuriuose galėsite išvysti nuotaikingus šou.

Spirit of France

Jei esate pavargę po įtemptos darbo savaitės, nepraleiskite galimybės atsipalaiduoti SPA centre.

Pride of Cantebury

Puikių pramogų netrūks ir kartu su jumis keliaujančioms jūsų atžaloms: laiką bus galima leisti spalvinguose žaidimų kambariuose ar stebėti smagius animacinius filmukus. 

Pride of Kent

Galimybė ilsėtis kajutėje ar klubuose, SPA centre, stebėti filmus.

Pride of Burgundy

Veikia parduotuvė, vaikų žaidimų kambarys, restoranai, internetas.


LOADING ...