Keltas Dublinas - Meno salos

Dublinas yra labai svarbus jūrų kelias, vaidinantis svarbų vaidmenį tuo atveju, kuomet kalbame apie susisiekimo galimybes tarp Airijos ir Meno salos. Jei ieškote galimybių, kaip iš Airijos nuvykti į šią salą, galite pbūti tikri, kad sprendimą jau radote. Ir nebent kokį,  o tikrai patį geriausią iš visų galimų, kadangi kelionė maršrutu Dublinas – Daglasas yra iš tiesų verta dėmesio: ji yra turininga ir trumpa. Atsižvelgiant į tai, kad plauksite keltais, kuriuos galimos įvairios pramogos, nuobodžiauti tikrai neteks, o ir laiko neteks daug sugaišti, kadangi kelionės trukmė yra tik 2 valandos ir 55 minutės.

Keltų maršrutą aptarnaujančios kompanijos:


Išvykstama iš Dublino keltų terminalo

Adresas: Isle of Man Steam Packet Company, Dublin Port, Terminal No.1 Terminal Road South, Dublin Port, Dublin 1

Tel: pastaba – paslaugos teikėjas nenurodo telefono numerio.

GPS koordinatės: 53.20.52.54 - 6.11.44.33

Dublino keltų terminale yra viskas, ko gali reikėti keliautojams: ne tik jaukios laukimo salės ar bagažo saugyklos, bet ir mamos bei vaiko kambarys, veikia Wi fi ryšio internetas, kuriuo pasinaudoją raiste visą svarbią informaciją. Jei jos reikės daugiau, užsukite į informacijos centrą, veikiantį keltų   šiame keltų terminale.

Keleivių registracija prieš išvykstant

Keliaujantys asmenys privalo nepamiršti laiko, kuomet prasideda registracija ir savo išvykimo dieną suplanuoti taip, kad netektų vėluoti. Svarbiausi skaičiai, kuriuos turi įsiminti kiekvienas, kuris keliaus šiuo maršrutu: registracija prasideda likus 1,5 valandos iki išvykimo; keleiviams vykstantiems be automobilių  ji baigiasi likus 25 minutėms iki išvykimo; keleiviams, vykstantiems automobiliais, registracija baigiasi likus 25 minutėms iki išvykimo.

Atvykstama į Daglaso keltų terminalą

Adresas: Isle of Man Steam Packet Company, Sea Terminal, Douglas, IM1 2RF

Tel:+44 1624 686923

GPS koordinatės: 54.08.51.03, 4.28.24.92

Keltai, plaukiantys maršrutu  Daglasas – Dublinas

Atvykę į Dublino keltų terminalą, jei tik turite galimybė, neskubėkite tęsti kelionės – jaukioje kavinėje aptarkite tolimesnius kelionės planus prie kavos puodelio, o trūkstamos informacijos teiraukitės  informacijos biure.

Mannanan

Skanus maistas, išskirtiniai gėrimai, pramogų sūkurys ir nuostabūs jūros vaizdai – visa tai laukia plaukiančių šiuo keltu

Bee My Chree

Šis keltas yra puikiai pritaikytas tiek šeimoms, tiek įmonių kolektyvams.


LOADING ...